Obraz płyty(GTA: SA) nie działa

Dzisiaj zrobiłem obraz płyty oryginalnej gry GTA: SA. Niestety kiedy włączam obraz wyskakuje mi takie coś: beztytuupo1.png

Inne obrazy gier np. Obliviona mi działają

Oryginalna? Ok.

Włóż płytę do innego napędu. Chyba, że go nie masz… a korzystasz z jakiegoś emulatora (np. DAEMON)?

Tak DAEMON TOOLS

Z niektórymi grami tak jest, że wymagają tego samego napędu, co były instalowane.

aha,mam rozumieć że nie da rady??

Sprobuj zainstalować grę z napędu Daemona, może coś zadziała…

co mam zrobic,jesli mam tylko 1 naped (F) a w DEMONIE nie idzie tego ustawic??? zainstalowalem te gre normalnie,z plytki i jak chce ja zalaczyc to wyskakuje mi,ze mam nieprawidlowa plyte. co jest grane???

rafal1d , na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Witam mam podobny problem co kolega dlatego podepnę się pod temat, mam letko uszkodzona płytkę z gta tzn mam male pekniecie zaczynajace sie od srodka plyty nio ale dziala. Cokolwiek bym nie zrobil tzn pzegral plyte (komunikat wlozona plyta jest nie prawidlowa lub nie pochodzi z orginalnego nosnika ) lub po zrobieniu obrazu plyty wyskakuje mi komunikat ze plytka jest w nie wlasciwym napedzie. Dzwonilem do dystrybutora i nie moge wymienic plytki z gta moze macie na to jakas rade. W razie jakich kolwiek watpliwosci moge wrzucic foty pudelka, i pekniecia na plytce. Pozdrawiam i licze na szybka pomoc (sorki za literowki ale pisze z pracy i musze zerkac czy boss nie nadciaga:) )

Spróbuj zamiast DAEMON’a użyć Virtual Clone Drive :slight_smile:

Jeżeli dalej będzie wyskakiwał komunikat z prośbą o płytę (np.DVD) to nie widzę innego sposobu jak pobranie cracka NO-DVD.

Po prostu wiele gier tak mam (np.w moim przypadku Resident Evil 4),iż po zrobieniu obrazu płyty z oryginalej gry,system dalej prosi o włożenie płyty o.O

na pomoc przychodzi plik no-dvd, który po skopiowaniu go do folderu z grą umożliwia nam poprawne odtworzenie wcześniej zrobionego obrazu płyty :wink:

BTW Do zrobienia obrazu płyty polecam Clone CD , a do sprawdzenia zabezpieczeń gry program CloneXXL