Obraz płyty-problem

Witam. Mam pewien problem z tworzeniem obrazu niektórych płyt. Większość tworzy się pomyślnie jedank mocniej zabezpieczone płyty sprawiają problem np Pro evolution soccer 6 jest zabezpieczony securom 7.0. Obraz się tworzy ale przy włączaniu gry pisze

“please insert original DVD to your drive” Próbowałem emulować Securom daemon Toolsem próbowałem wszystkich programów do nagrywania i nic nie da się złamać. Proszę o jakieś rady aha nawiasem mówiąć zainstalowałem nawet Gamejack 4.0 z płyty PC WORLD KOMPUTER i rozwalił mi system teraz już jest dobrze ale miałem co parę sekund niebieski ekran z białymi napisami i ledwie uratowałem kompa.

Najdziwniejsze jest to że np program Alcohol MA opcje kopiowania zabezpieczonych płyt kiedy nie ma płyty lub jest niezabezpieczona a jak włożę zabezpieczoną to znikają.

1.Mam dwa napędy czy w tym jest problem?

  1. Jak stworzyć obraz zabezpieczonej płyty? bo to zmienianie płyt mnie dobija

  2. Jak ten gamejack mógł tak uszkodzić system? nigdy czegoś takiego nie widziałem

alc11ds0.th.jpgthpix.gif

alc22ak1.th.jpgthpix.gif

Spróbuj alkoholem120% płatny tym programem powinneś se poradzić bardzo dobry polecam

Próowałem wgrałem tamten i nic to samo no chyba że muszę kupić pełna wersję?

musisz mieć najnowszą wersję alcohola 1.9.7.(6221) nie ważne czy 52% lub 120% po prostu pierwszą wersją zrobisz tylko obraz a drugą także wypalisz na płytę.

System prosi cię o orginalną płytę bo wykrywa napędy wirtualne ,a orginalne gry są tłoczone a nie kopiowane.

Od Game Jacka trzymaj się z daleka jak nie chcesz awarii systemu a poza tym dla alcohola nie dorasta on do pięt , lepiej ściągni Game Jacala najnowszą wersję (niestety trial) i nie wiem czemu nikt ci nie powiedział że wybrałeś nie to forum tu nie pomagają piratom. :stuck_out_tongue:

Piratom? Nieeeeee ja chcę tylko mieć obraz ORYGINALNEJ kupionej płyty żeby nie zmieniać płyty albo mieć obraz gdyby się zrysowała a nie chce żadnych cracków no cd cracków ani tym podobnych. Mam dużo płyt I ciągłe zmienianie ich mnie denerwuje.

poczytaj tu http://forum.cdrinfo.pl/f45/kopiowanie- … 64a-14663/

Mis , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No to muszę Ci powiedzieć że jak jesteś takim prawym człowiekiem abyś nie zawracał sobie tym głowy.Jeżeli poczytałeś sobie o kopiowaniu linka którego ci dałem to już wiesz że nie każdą grę idzie skopiować np .zabezpieczenie Tages+SolidShield(Infernal)jest nie do pokonania, i w nie których przypadkach StarForce (Area51,StalkerCS,Gothik3)

Dlatego pozostaje ci granie na orginałach i ich rejestracja(cenega,gram.pl)wtedy niby masz dożywotnia gwarancję , tylko nie słyszałem aby komuś ze znajomych wymienili płytę.

Bo żeby zagrać w coś zabezpieczonego np.Securom7 trzeba mieć program który blacklistuje(oszukuje)system aby ten myślał że jest to orginalna gra.Więc musiał byś przejść na ''ciemną stronę mocy"a to przecież piractwo [-X

Więc życzę szczęścia :stuck_out_tongue: niech ‘‘moc będzie z tobą’’ :lol:

Mis ,

jeśli chodzi o problem przedstawiony na zdjęciach:

:arrow: na dole okna masz zakładkę Profil. Tam masz wybrać typ zabezpieczenia płyty i nastawić kopiowanie. Powinno działać.

Mogę Tobie jeszcze polecić:

viewtopic.php?f=3&t=235299#p1549584

Pozdrawiam,

R.

Wybrałem opcję i nadal nie czyta no cóż chyba dam sobie z tym spokój. Dożywotnia gwarancja niby jest ale nikomu jeszcze nie słyszałem żeby wymienili. Po prostu chciałbym na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo zachować pewne gry a płyty nawet jak BAAAAaardzo delikatnie się z nimi obchodzę to są już dośc porysowane(chyba przez napęd). Nieważne zresztą Jeśli nie da się tego zrobić po “dobremu” to trudno :oops:

Jakby ktoś był ciekaw to chodzi mi o 2 gry Devil may cry 3 i Pro evolution soccer 6 Jakbym mi działały bez wkładania płyty z obrazu to byłoby fajnie ale jak to takie skomplikowane.

Trzeba oszukiwać system? Nie da się zrobić obrazu czytanego “jako” Oryginał?

Stękasz ,kwękasz a nie '‘słuchasz’'co się do ciebie mówi-dałem ci linka z cdr.info-czytałeś? Dużo byś dowiedział się z tamtego forum o zabezpieczeniach.

Druga sprawa powiedziałem ci abyś spróbował z Game Jakalem to program legalny i bezpieczny potrafi uruchamiać gry zabezpieczone ,chociaż nie wszystkie ale specjalnie dla ciebie zainstalowałem Tomb Raider Legenda(securom7)i ona działa bez płytki-a nawet ci powiem że tą grę skopiowałem alcoholem 120% trial i ona działa z kopii.Ale może być to samo zabezpieczenie w innej grze i to się nie uda-nie wiem od czego to zależy.Mi udało się nawet oszukać StarForce które jest nie do pokonania ,jak narazie udało mi sie z dwoma grami-Rainbow six lockdown i POP dwa trony działają bez płyty z DT.

Nie mam PES6 ani Devil May Cry więc nie mogę dać gwarancji ,ale wypróbuj Game Jacka!!

Game Jackal jest ok’ nie myl z game jackiem ten mi też namieszał w systemie najnowsza wersja Game Jackala

http://www.cdrinfo.pl/download/7264101744

DObrze spróbuje ale to nie to samo co GameJack? Bot amten rozwalił mi system I boję się czy ten też nie. Zresztą spróbuje.

Jak będzie działało lub nie dam znać

Czytałem tamten link