Obraz plyty!

SIEMKA!!

Mam problem z obrazem płyty gdy robie obraz płyty to wyskakuje mi komunikat ze jest nieoczekiwany rozmiar pliku myślę że coś jest z sterownikami od karty graficznej albo z rozszerzeniami plików zupełnie nie wiem jak sobie poradzić z tym problemem próbowałem wszystkiego ale wszystko na marne :frowning: :frowning: :frowning:

PROSZĘ O POMOC!!

Jakim programem robisz ten obraz?? Stery nie mają tu nic do marudzenia!

demon tools nero alkochol 120%

Ja myśle, że to zabezpieczenia powodują te błędy. Poprostu sie nie da zrobić obrazu.

Zapytam z ciekawości w jakim systemie masz partycje? NTFS czy FAT32? Bo fat32 obsługuje max pliki do 4gb więc może w tym problem

NTFS

Użyj tego programu" A-Ray scanner" wtedy sprawdzisz czy i jakie zabezpieczenia ma ta płyta. do robienia obrazów polecam też spróbować programu ultra iso

piszesz tak że nie mogę zczaić o co ci chodzi!? wkładasz płytę do napędu i chcesz zrobić jej obraz?? czy masz już obraz płyty i chcesz wrzucić na dysk aby potem grać bez płyty w wirtualnym napędzie???

chce zrobić obraz płyty ale się nie da

obraz płyty z płyty czy morze z danych? sprawdż wpierw orginalną płytę A_REYskanerem potem spróbuj skopiować alkoholem.poza tym sporo gier niby nie zabezpieczonych wyświetla potem komunikat o emulacji i nie działa -niema jak orginał

A dlaczego krzyczysz, opcja edytuj i popraw.JNJN