Obraz Płyty

(Karol 1986) #1

Jak zrobić obraz płyty z danych zapisanych na HDD?Np.kiedy mam folder w którym znajdują się dane i chciałbym zrobić z tego folderu obraz płyty.

(system) #2

w programie do nagrywania zmieniasz na image recorder i zapisuje Ci obraz płyty na dysku

(Karol 1986) #3

A w Nero Burning Rom 7.0 gdzie się takie coś robi?

(piotrskonieczny) #4

Recorder ---> Choose recorder i wybierasz Image recorder

(Karol 1986) #5

Jak zaczynam robić ten obraz płyty to pisze że jest za mało miejsca i proszę włożyć inną płytę. Jak zmienić żeby program zapisał ten obraz na dysku?

(piotrskonieczny) #6

jeżeli wybierasz na CD a pliki mają powyżej 700 MB to tak będzie wybierz najwyżej nagrywanie na DVD zaraz przy starcie Nero Burning Rom a poza tym skoro nie dajesz sobie w tym rady polecam Nero Express jest bardziej intuicyjny w Nero Burning Rom masz przycisk do przejścia do tego programu lub z menu start itd

(Karol 1986) #7

Nie wychodzi mi. Nie wiem dlaczego. Trudno. A nie ma na pewno żadnego programu tego typu, lub łatwiejszego w obsłudze niż NERO.

(piotrskonieczny) #8

zaznacz tak jak jest tutaj i jeśli jest więcej niż 700 MB danych to wybierz DVD Data jesli nie to CD Data, i musi iść

a inne programy łatwe w obsłudze to np Ashampoo Burning Studio oraz zobacz jeszcze tutaj Kategoria: Nagrywanie płyt CD/DVD

(Karol 1986) #9

Już wiem czemu nie idzie. Ten folder jest większy niż 700 MB.Ma ponad 2 GB.Tylko że jak chce to zrobić to wychodzi komunikat że nagrywarka nie obsługuje tego formatu.Mam nagrywarke CD-RW.Ale to nie powinno mieć nic do rzeczy.Może trzeba coś zmienić w ustawieniach Nero?

(piotrskonieczny) #10

Niestety nie pamiętam za bardzo ale jak nie miałem nagrywarki dvd to chyba nero nie chciał mi też robić obrazu płyty DVD, choć niby

Poczekaj jeszcze na inne odpowiedzi