Obraz skacze na trybie pelnego ekranu

Witam, jak w tytule obraz skacze po przelaczeniu na pelen ekran.komputer byl pare dni temu formatowany i zostal zmieniony monitor na taki z funckcja HD i wlasnie od tych paru dni mi sie tak dzieje.Wiem ze jest duzo podobnych stron ktore tez przeczytalem ale nic nie pomogl dlatego pisze po raz kolejny.Pozdrawiam

Ale w jakich okolicznościach on “skacze” ? Przy filmach, czy przy grach? Czy sterownik grafiki oraz monitora został zainstalowany?

Na grach nie sprawdzalem wszyskie filmy obojetne czy z yt czyy z dysku,sterowniki mam zainstalowane od grafiki ze strony nvidia a od monitora z plytki ktora dostalem.

Podaj mi swoją rozdzielczość i odświeżanie

Domyślnie ustaw na 1024x768 i 60 Hz sprawdź wtedy

ustawione bylo 1920x1080 bo tak podawal monitor ze to jest optymalne ustawienie rozdzielczosci przy takim jak ty napisales jest wszystko ok.

1920x1080 a jakie odświeżanie i jaki masz model monitora ?

60hz jest jeszcze opcja 70 hz ale wtedy dziwnie wyglada ten obraz a monitor to LG M2280DF

Na jakim masz kabel podpięty D SUB czy HDMI?

Rozdzielczość masz optymalną dla tego monitora to fakt, ale pewnie masz na D SUB, spróbuj na HDMI

zwykly kabel co byl dolaczony do monitora taki z 2 srubkami co sie dokreca po bokach przy monitorze i komputerze

D SUB no właśnie więc w zestawie wraz z monitorem powinieneś mieć dołączony kabel HDMI to wygląda tak:

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:HDMI_connector-male_2_sharp_PNr%C2%B00059.jpg&filetimestamp=20070821171643

A jeśli nie masz proponuję dokupić i wtedy możesz sobie tę rozdzielczość ustawić, a jeśli nie to na D-SUB spróbuj takiej jaka Ci może odpowiadać np 1024x768, albo 1280x1024. I powinno działać bez zarzutów

Poza tym jakość HD będziesz miał tylko za pomocą kabla HDMI =D>

Ok dzieki wielkie na dniach dokupie kabel i napisze jak to pomoze. :slight_smile: