Obraz z kamerki zawiesza się na skypie

W czasie rozmowy na Skype zawiesza mi się obraz z kamerki ale mikrofon (w budowany) działa bez zarzutu.

Kamera firmy Creative Cam Notebook Pro (VF0400).

– Dodane 22.08.2009 (So) 22:43 –

Teraz sobie uświadomiłem że to może kamerka się wyłącza w jakiś dziwny sposób, ponieważ gdy nagrywa obraz to świeci się dioda na niebiesko,a kiedy obraz mi się zawieszał to dioda gasła. (ale mikrofon wybudowany działał dalej)

Przepraszam za zły opis na początku. :oops:

masz fatalny zasilacz (ALTIS) kamerka na usb być może porty nie są właściwie dovoltowane lub zanika/skacze na nich napięcie…

Ale na innych programach dział i obraz się nie zawiesza , poza tym jej poprzedniczka działała doskonale i nie było z nią takich problemów (Creative Cam Video IM).

a co ma zasilacz wspólnego z obrazem z kamerki ? skoro coś się dzieje z obrazem a dźwięk jest na skype to albo coś ci zamula kompa albo coś jest nie tak z łączem .

zawiesza a zatrzymuje się z powodu słabej jakości łącza to 2 różne rzeczy (inna sprawa, że obraz z jego kamerki a zatem pakiety nie “lecą” przez net), napisałem co może mieć wspólnego, zacznij czytać ze zrozumieniem, jeśli autor postu dodał później, że w innych programach działa ok - problem pewnie znajduje się w innym miejscu. nie umniejsza to faktu iż zasilacz do wymiany.

Może masz stare sterowniki

Link:

http://support.creative.com/Products/Pr … 8VF0400%29

Mam najnowsze sterowniki i Skype w wersji 4.1.0.141

Internet mam 4Mb (pobieranie do 4 Mbit/s, wysyłanie do 512 kbit/s) więc wątpię że to wina mojego łącza.

Dodane 22.08.2009 (So) 22:43

Teraz sobie uświadomiłem że to może kamerka się wyłącza w jakiś dziwny sposób, ponieważ gdy nagrywa obraz to świeci się dioda na niebiesko,a kiedy obraz mi się zawieszał to dioda gasła. (ale mikrofon wybudowany działał dalej)

Przepraszam za zły opis na początku. :oops: