Obraz z kompa na TV

Cześć. Mam mały problemik. Nie mogę podłączyć kompa pod TV. Może inaczej. Technicznie jest to możliwe, a nawet podłączyłem, ale nie mam obrazy na TV z komputera. Przeszukałem wszystkie częstotliwości na TV i nic.

Mam Radeona X600Pro 256/128. Może gdzieś są jakieś narzędzia do oruchomienia przesyłu sygnału na TV.

W Catalist Control Center jest jakieś narzędzie do wykrywania TV, włączyłem to ale nic się nie dzieje.

Za jakąś podpowiedź z góry dziękuję.

jak podłączasz tv do kompa to ustawiasz tv jak byś miał podłączone video (na ogół jest to guzik/kanał AV), następnie w ustawieniach karty graficznej włączasz TV i ustawiasz tryb np na klonowanie itp, ustaw też system na pal…

Bo nie masz przeszukiwać częstotliwości tylko przełączyć TV w tryb AV :smiley: :smiley: :smiley:

Reszta :arrow: poszukaj w opcjach karty graficznej.

Może tu coś znajdziesz??

Dzięki za wszystkie wskazówki. Widzę, że potrzebuje jeszcze jednej rzeczy, aby móc w końcu zobaczyć coś na TV. Brakuje mi łącza EURO do TV, żeby odebrać sygnał w telewizorku.

Ludzie jaki ja głupi, że wcześniej o tym nie opmyślałem.

Jeszcze raz dziękuję za wskazówki.

niech mi ktoś powie jak wejść w ustawienia karty nividia geforce 5200 aby ustawić kartę pod tv

właściwości ekran/ustawienia/zaawansowane

ale jak włączyć na karcie tv nie mam takiej opcji oraz gdzie jest to klonowanie.

w zakładce zaawansowane poszukaj pozycji nView i tam masz do wyboru.

Spróbuj zainstalować ponownie nowsze sterowniki do karty nVidia, a przy instalce się zapyta o tą opcje nView, tylko czytaj dokładnie co tam masz w tej instalce .