Obraz z satelity

Temat trochę dziwnie brzmi, ale:

potrzebny mi jest właśnie widok z satelity, ale coś innego (dokładniejszego) niż Google Earth no i koniecznie bezpłatnego (Google Earth Plus i Pro odpadają).

Acha-no i maps.google.com też nie wchodzi w grę =D

POZDRAWIAM

Google korzysta m.in ze zdjęć z DigitalGlobe, więc nic dokładnieszego niż 60 cm nie znajdziesz!

Earth Up Close

DigitalGlobe ImageAtlas

qoompel napisz maila do CIA moze Ci coś przyślą :smiley: :twisted:

darmowego to raczej niema :smiley: ale za kase można wykupić kanał w google earth i na żywca oglądać świat :lol: 8)

No muszę to przemyśleć :smiley:

chrucik

a jak mozna wykupic ten kanał ??? a i takie małe pytanko ma ktos moze spolszczenie do Google Earth

Proszę nie używać koloru zielonego.

On jest przeznaczony dla notek moderatorskich.

squeet

Powiem Ci że niewiem ale mój brat (który obecnie mieszka w Anglii) to byłem u niego i pokazywał mi przez google earth mój dom :slight_smile: ale ja dokladnie niewiem gdzie to się kupuje :smiley:

chrucik

a mugł bys sie dowiedziec jak on to zrobił .

swój dom to można za darmo oglądać, zależy w jakiej miejscowości ów dom leży :wink:

wkącu trzeba miec wykupiony jakis kredyt żeby wszystko ładnie było widzieć ????

heh, sory że odkopuje stary temat, ale mam pytanie, czo polecicie z płatnych programów?

lol ja mam google earth i za darmo wszystko jest i tez widze swoj dom :shock:

Zależy gdzie się mieszka:P Ja mieszkam w wrocku to widze swoj dom nawet niezle…kumpel z wioski to widzi tylko zieloną plame

geforc

a jaka masz wersje google earth ??

Jeśli chodzi o patrzenie z satelity to polecam http://www.flashearth.com/ dobra strona i łatwa w obsłudze i dobrej jakosci zdjęcia to oczywiście darmowe jest .Pozdrawiam

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 15:49

chciałem dodaćć ze zdjęcia są z 2006 pod koniec wakacji :o i jak przeglądałem inne darmowe to się nie umywają :mrgreen:

aha

a czy jest taki obraz z satelity zeby widziec na zywo ?

niee coś się chyba wykupowało gdzieś za 200 zł i ci z satelity robili zdjęcie i prezesyłali na maila je chyba

bin laden z tego korzysta

hehehahahaha

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 23:17

a przydało by mi sie