Obraz znika i sie pojawia + restart kompa :(

Witam, nie wiem gdzie przylepic tego posta wiec wkleilem go tutaj mam nadzieje ze sie nie obrazicie :slight_smile: Od jakiegos czasu po wlaczeniu kompa obraz znika. ekran robi sie czarny na chwilke potem spowrotem obraz sie pojawia.(wyglada to tak samo jak po zmianie rozdzielczosci.kazdy z was to widzial napewno :slight_smile: ) nie byloby to wkurzajace gdyby nie przydarzalo sie 15mln razy dziennie :frowning: szczegolnie ze obraz potrafi tak “skakac” przez kilkanasie sekund potem albo wraca do normy (na jakis czas) albo komp mi sie zawiesza i trzeba go restartowac ;/ lub sam sie restartuje a wtedy wyskakuje bluescreen i komunikat ze costam powodujace blad to “nv4_disp” sprawdzalem i wiem ze to biblioteka od sterow do karty graficznej.zrobilem reinstalacje sterownikow i nic.potem na nowo zainstalowalem XP i nic :frowning: w czym moze tkwić problem? prosze o pomoc bo nie moge normalnie uzywac komputera.wiem tylko ze jak wyinstaluje calkowicie sterowniki to jest ok.

Pozdro

Zainstaluj nowsze stery do Karty.

Probowałem. najnowsze jakie mam to :“94.24_forceware_winxp_international_whql” moja karta to GF FX5200

teraz jestem bez sterów i jest ok. ale przewijanie stron z gory na dol lub przesuwanie okien dziwnie wyglada

a próbowałeś te oryginalne od karty? często one są najlepsze jeśli ma się starą kartę

Poczytaj TO. Powinno pomóc w rozwiązaniu twojego problemu.

Zobacz jaką masz karte graficzna i potem zainstaluj sobie nowe sterowniki do karty graficznej. Przed tym poczytaj sobie jakies sa najlepsze stery do twojej karty. Czasami najnowsze sterowniki nie sa najlepsze. To zalezy.

to nic nie dalo.probowalem wszystkich sposobow jakie opisaliscie i nic. jakich sterownikow bym nie zainstalowal to jest to samo.teraz jestem bez zadnych i nic takiego sie nie dzieje ale wiecie jak to jest bez sterownikow. nawet filmu nie moge odtworzyc w fullscreen’ie a instalowalem te sterowniki ktore mialem wczesniej i nie bylo z nimi takich problmow jak teraz.uzylem tego programu ktory bym opisany wyzej i tez nic nie dlo a wczesniej nawe mialem formata robionego. wiec za choinke nie czje co to moze byc ;/ prosze o pomoc!