Obrazek jako wiadomość w emailu?

Witam, tak jak w temacie, nie raz otrzymywałem od kogoś jako wiadomość w emailu obrazek na którym był tekst, nie chodzi mi o załącznik tylko po prostu mi się wyświetlał obrazek a w nim jakiś tam tekst, jak to się robi ?

Mówisz o szablonie mailowym. Może być taki jak szablony w Outlooku, albo zawierający np reklamę czyli mailing (inaczej spam ;).

Można je tworzyć wyłącznie graficznie (głównie w ostatnim przykładzie) albo przy pomocy html na tabelkach. Możliwy jest też poziom pośredni. Bardzo wygodny do tworzenia szablonów jest Thunderbird.

Tutaj więcej o szablonach http://freshmail.pl/baza-wiedzy/przygot … sylek/1075

Dużo zależy od programu pocztowego. Z reguły otwierasz tworzenie nowego listu i z górnego Menu wybierasz pozycję “Wstaw”, potem “Obraz”. Wybierasz obrazek z komputera i znajdzie się on w miejscu przeznaczonym na tekst. I wysyłasz…

Oczywiście wcześniej sam przygotowujesz (wykonujesz) obrazek (najlepiej jako plik .jpg) w jakimś edytorze grafiki, wstawiając do niego odpowiedni tekst. Tak ja rozumiem Twój problem.

Przede wszystkim musisz skorzystać z programu pocztowego by móc dodać obrazek do e-maila. Jeśli maile wysyłasz logując się do skrzynki pocztowej na jakimś portalu, to obrazek możesz dodać tylko w formie załącznika.