Obrazek w tle XML

Witam,

Przerabiam trochę Flash Page Flip i chcę zmienić tło, chcę żeby zamist koloru w tle był obrazek.

Poniżej przedstawiam kod xml:

Moje pytanie jest takie jak zmodyfikować ten bgcolor aby nie był wyświetlany kolor tylko obrazek w tle?

Pisząc background=obrazek.jpg albo background=“obrazek.jpg” nie działa, zatem jakiego kodu użyć?

A nie wiesz może, gdzie można znaleźć jakąś dokumentację tego języka?

moim zdaniem nie ma sensu podłączać css’a tylko dlatego aby w tle obrazek był. Nie da się dodać kodu w ten kod co wyżej podałem kodu, żeby obrazek się wyświetlał? Mój cały kod to tylko tyle co wyżej podałem i nic więcej już nie będzie.

przeczytałem dokumentację i można to zrobić tylko w jeden sposób, trzeba edytować plik .fla.

tzn jak mam edytowac? ale co ma do tego fla? jak kolor w xml mozna zmienic a nie w fla

co ma kolor do obrazu ?

pliki z rozszerzeniem *.fla otwiera się za pomocą programu adobe flash.

tu masz cytat z oficjalnego FAQ

w wolnym tłumaczeniu

Jeżeli chcesz pokombinować z edycją musisz zaopatrzyć się w program np. adobe flash cs4.

Pod tym linkiem znajdziesz wersję TRIAL http://www.adobe.com/products/flash/

pozdrawiam

no tak, ale ja chcę zamiast koloru mieć obrazek w tym kodzie xml. Nadal nie rozumiem co ma do tego flash. Poza tym we flashu mam w tym FlashPAgeFlip mam tylko dwa pliki .swf: Magazine.swf i Pages.swf

To czytaj poniższy cytat aż zrozumiesz:

Wracając do tematu:

Czy ostatnia tabelka na stronie http://www.flashpageflip.com/Buy-Now.asp wystarczająco tłumaczy dlaczego nie masz pliku .fla ?

Czyli w wersji darmowej nie da rady ustawić własnego obrazka?

A w tej wersji php, to ona będzie dopiero działać jak na serwer php ją się umieści? bo ściągnąłem tak z ciekawości i mam tylko guziki nawigacyjne a obrazu się nie wyświetla.

własnego nie, możesz skorzystać z trzech wbudowanych obrazów

Dodane 29.03.2010 (Pn) 17:46

Źródło jest, znajduję się w katalogu Source

a jest cos podobnego do tego flashpageflip? bo chce zrobic taki notes na tle drewna. W ogole jak klikam na nastepna strone to najpierw sie laduje a potem strona sie pokazuje, nie daloby sie jakos zeby ta strona od razu sie wyswietlala? Wyglada to jakby slabe lacze bylo i sie wczytywal obrazek a przeciez na dysku mam te obrazki.

Otworzyłem te pliki .fla ale to są to tylko prezentacje co są zawarte w tej wersji demo.