Obrazki extreme fusion

(Cierpa) #1

No właśnie pytanie odnośnie nagłówków panelów w systemie EF IV.

"Background" WSZYSTKICH nagłówków jest ustawiony na jasno niebieski udostępniony przez plik "cellpic.gif". Chciałbym aby każdy nagłówek miał inny obrazek tz. sam zrobiłem taki nagłówek tylko w innym kolorze i chce go wstawić w miejsce starego. Dalej chce ustawić w innym panelu "Ankieta" jeszcze inny obrazek, ale niestety jest tylko jeden we wszystkich nagłówkach panelów.

Wiem że trzeba pogrzebać w stylach i oczywiście theme.php, ale nie mogę sobie poradzić...

Pomożecie?

(arlid) #2

Jaki masz themes?

(Cierpa) #3

http://themes.extreme-fusion.pl/theme.p ... e_name=249

(arlid) #4

Musisz napisać nową klasę style i odpowiednio dodać ją do theme.php cała filozofia.

(Cierpa) #5

właśnie... jaką? jak napisać kod aby w każdym nagłówku panelu zmienił obrazek? nie tylko w nawigacji ale i ankiecie shoutboxie i innych panelach. jaki to ma być kod?

(arlid) #6

Plik style.css klasa

.side-body {

font-family:Verdana,Tahoma,Arial,Sans-Serif;

font-size:10px;font-weight:normal;

color:#996600; 

background-color:#ECEBD9;

text-align:left;

Zmiana tła jako kolor: background-color:#ECEBD9; , jako obraz zamieniasz podane wcześniej na background-image:url(images/adres_obrazka_z_tłem.rozszerzenie_pliku);

Po zabawie. Jeżeli to ma być zarówno po jednej jak i drugiej stronie, bo ja zrozumiałem że chcesz tylko zmienić tło dla ankiet.

(Cierpa) #7

bardzo dziękuje za kod ale skoro chce aby w każdym panelu był inny obrazek mam takich kodów napisać np. 10 (tyle potrzebuje). Co wpisać w theme.php, aby każdy kod przypasować do każdego panelu?

(arlid) #8

W theme.php musisz dopisać odpowiednią klasę dla odpowiedniego panelu.

(Cierpa) #9

coś mi nie wychodzi, napisałem dwa takie same kody w plikach .css i .php, zmieniając nazwy paneli i wyskakuje błąd:

czemu? gdzieś jest błąd? podaje plik: theme.php i...

}

function openside($title) {

echo "

|

| $title |

|

"; echo "

| \n"; } function closeside() { echo " |