Obrazki w podpisach

Witam

wiem że na forum można do podpisu wstawiać obrazki o wymiarach najwyżej 250x50 a czy można wstawić pare obrazków spełniających te wymogi ??

wg mnie - nie :wink:

Przecież w taki sposób można sobie można zrobić bardzo dużo podpis, który siębędzie rzucałw oczy a tego właśnie chcemy uniknąć

też mi się tak wydaje ale wolałęm się upewnić ;]

Tak jak powiedział Terbak - nie można.

To po co piszesz? Byle sie odezwać? Powinni lepiej uważać kogo dają na moderatora.

Jajon powiedział ten co się odzywa potrzebnie :twisted:

Poczytaj sobie dokładnie regulamin :twisted:

i to

:lol:

a czy można wstawić kilka obrazków, jeśli w sumie nie będą większe niż 250x50?

tak. raczej tak. na 99% tak

Na 100% tak - bo przecież cała rzecz się rozgrywa na kanwie pojemności serwera i wczytywaniu danych.

Więc jeżeli kilka obrazków łącznie spełnia podane parametry, to nie widzę przeciwskazań. Chyba, że Administracja inaczej sądzi, to oczywiście spauzuję… :slight_smile:

Waterproof z pewnością tak można :wink: Można przecież np w podpisie emotki wstawić albo np obrazek googluj + bykom stop. Chodzi przecież o to, żeby się zbytnio w oczy nie rzucało. Również myślę, że nie ma “przeciwskazań”. :slight_smile:

Myszak - obrazek w Twoim podpisie jest o 1px za szeroki :lol: :stuck_out_tongue:

ten drugi ma 251 x 21 px :smiley:

ale grafiki są na moim serwerze, a nie DP :stuck_out_tongue: chodzi o to, co Terbak napisał, aby się nie rzucało w oczy :stuck_out_tongue: no i żeby modemowcy nie skrzeczeli “co to dzisiaj młodzież wrzuca do podpisów! Strach się bać, panie dziejku!” :mrgreen:

Zgadza się. Umieszczając podpis (z grafiką lub bez) trzeba brać pod uwagę trzy elementy:

  • treść

  • rozmiary

oraz to:

To jest już sprawa sprzeczna, jednych męczy jedno, drugich męczy drugie…

OT: jakby to był sejm, to by powołano komisję śledczą, aby zdefiniować “meczący dla innych użytkowników” :mrgreen:

Nie można. Jeden obrazek tylko można mieć.

ty masz dwa ;] 1x nie działający i 3x emotka ;]

a tak serio, to emotki się wliczają w ten limit?

Mówimy o obrazkach takich jak masz ty. Emotki to emotki.

Czemu niby jeden nie działający

Działa mi.

mi nie działa. Prawdę mówiać, nigdy niewidziałem, żeby on działał, jest [X] odkąd pamiętam

Mi czasami działał. Ale teraz nie (zazwyczaj nie działa).

ogo8lki4biysjtn3m.png

Już powinien. Miałem zabezpieczenie hotlink właczone na serwerze na forum.

Już chodzi dobrze :slight_smile: Ten obrazek nie chodził:

Lazikarmaly.gif