Obrazy na stronie www PROBLEM

Mam pewien problem. Mam wykupioną stronę www, zrobiłam ją a teraz próbuję zrobić hosting przez Total Commander. Wszystko byłoby ok, ale nie wyświetla mi obrazów na stronie (tło i inne). Wrzucam je na serwer i ich nie wyświetla. Co mam wpisać w kodzie html w

Z góry dziękuje za pomoc.

Podaj adres strony - będzie prościej…

a może problemem jest to że masz rozszerzenia plików graficznych napisane drukowanymi literami, czasem się tak zdarza, że na dysku jest ok ale na serwerze już nie - bo serwer zwykle jest wrażliwy na wielkość liter w nazwach plików ?

Bo serwery zwykle stoją na systemach Unixo-podobnych które mają systemy plików case-sensitive w przeciwieństwie do systemu Windows.

własnie nie… wszystko jest tak samo… na serwerze mam 2 foldery , “log” i “web”. W tym web wszystko powinno być ale w takim razie co napisać w odnośniku? na przyklad obraz.jpg

wiem, że tak jest - nie zagłębiałem się w szczegóły bo to nie jest głównym tematem wątku

Więc źle piszesz - podaj adres strony z niewyświetlającymi się obrazkami to się sprawdziw kodzie co masz napisane.

Piszesz, że w tym web wszystko powinno być to po co w ścieżce do pliku jpg dodatkowo jeszcze ten folder wpisujesz (tak jakbyś miał drugi web w pierwszym?

Kiedyś już się spotkałem z takim problemem zamiast jpg napisz jpeg może o to chodzi.

A jak nie to daj link do strony.