Obrazy płyt

chce zrobić kopie programu którego obraz płyty wynosi 1,5 giga a ja chce go nagrać na 2 płyty cd jak to zrobić gdy jeden plik zajmuje 1giga jak podzielić to na 2 płyty jakim programem moge to zrobić ??

Choćby w WinISO podzielisz.

a jak to zrobić próbowałem i nie znalazłem i czy da sie to zrobić ultraiso

Otwierasz ten większy obraz, wyciągasz (ekstrahujesz) z niego tyle plików, aby zostało w nim akurat 700MB. Otwierasz drugi obraz i dodajesz do niego te pliki, które wyciągnąłeś z pierwszego. Potem oba obrazy nagrywasz.

Sposób nie zadziała jeśli mamy do czynienia z dużymi plikami lub jakimś instalatorem. Co do UltraISO, to nie jestem przekonany czy akurat w nim da się to zrobić, ale to dlatego, że niewiele na nim pracowałem - zawsze wolałęm WinISO.

to właśnie jest problem jeden plik zajmuje aż 1giga więc na 1 płytke cd sie nie zmieści i jeszcze ma instalator więc mam problem i nie wiem jak to zrobić mi sie zdaje że to możli we bo widziałem na necie gry co tylko na dvd wydane były ( 1 plik przynajmniej 1 giga ) i to zgrali na 4 płyki cd

tylko jak pomóżcie

No to musisz zaprząc do pracy jakiś program pakujący (np. PowerArchiver) i po uprzednim wyekstrahowaniu obu obrazów na dysk spakować je z opcją SPLIT (podział archiwum) ustawioną na 700 MB.