Obróbka tapety Gimpem 2.8

Witam. Chciałbym sobie bardziej rozmyć tapetę do W7, dlatego że sobie ustawiłem małą intensywność. Edytowałem Gimpem 2.8 tą tapetę, ale pierwszym razem za mało, drugim za dużo. Wie ktoś może jakie wymiary na pasek W7? Co do milimetra chciałbym sobie rozmyć tą tapetę.

Pozdrawiam

Rozmycie w żaden sposób nie wpływa na wymiary grafiki. Jeśli nie zdecydujesz inaczej to efekt zostanie zastosowany do całości i nie ma potrzeby tego zmieniać. No chyba że chcesz, żeby część grafiki była rozmyta, a część nie.

Nie o to mi chodziło. Na tym kawałku tapety co jest na niej pasek zadań W10. Zmieniłem intensywność kompozycji W7 i chciałbym sobie bardziej rozmyć pasek zadań. Tak to ma wyglądać, tylko nie mogę trafić w rzeczywiste wymiary paska w efekcie czego tapeta jest za bardzo rozmyta lub za mało, czyli albo jest rozmyta i wystaje to rozmyte poza pasek zadań albo za mało i rozmycie kończy przed końcem paska zadań.

af377ae2e586092fgen.jpg

Może ten temat nakieruje cię na rozwiązanie: How many pixels does the default taskbar take up vertically?

Temat rozwiązany. Dodałem rozmycie do tapet :slight_smile: