Obrócić i zrobić lustrzane odbicie pulpitu i uruchomionych programów

Witam,

czy ktoś widział na tyle szalony program który umożliwi
wariacje pulpitu i programów uruchomionych wedle własnego uznania?

POTRZEBUJĘ
aby uruchomiony przeze mnie program był do góry nogami i jeszcze miał lustrzane odbicie
czyli obrót w osi poziomej i pionowej jednocześnie

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA URATOWANIE

Na prawdę nie ma czegoś takiego?
Musi być ;((

Zewnętrzną aplikacją (szukać nie zaszkodzi) a tak to możesz z panelu sterowania / ustawień o 90, 180, 270 stopni (bez obicia lustrzanego).

Jak może być to odbicie grafiki to nawet Paint z Windows XP lub nowszy będzie pozwalał zrobić lustrzane odbicie.

A w wordzie? Są efekty obrazów (odbicia, cienie), czy obrót 3-W.
W microsoft office picture manager jest obracanie, czy przerzucanie poziom/pion.

Nie nie żadne wordy i painty
chodzi mi o to aby w czasie rzeczywistym otwarty program był odwrócony i odbity

np włączoną mam przeglądarkę i chcę widzieć ją do góry nogami i odbitą lustrzanie
otwieram grę, mam ją do góry nogami i odbitą lustrzanie itp itd

samo odwrócenie o 180 wiem jak zrobić
ale to za mało muszę mieć jeszcze odbicie

Szperać po sieci potrafię jedynym powodem dla którego desperacko umieściłem post jest fakt że niczego co rozwiązało by mój problem nie odnalazłem ;((

Z ciekawosci - jakie będzie tego zastosowanie?

Może do jakiś gier, gdzie obraz jest odwrócony ale jak sobie poradzi z odwróconą myszką…

Prawdopodobnie jedynie ja mam zastosowanie dla takiego zabiegu i z tego powodu nikt takiego programu nie napisał a nawet nie rozważał.
Dziękuję za wsparcie, mi pozostaje zamontować lustro :wink:

może drugi monitor i w nim obraz obracaj w jakimś np. OBS.

Opcjonalnie może ktoś zrobił sterownik do karty graficznej co lustrzanie wyświetla obraz.

Napisz może co kombinujesz, może jest inne wyjście. Co chcesz zrobić?

włączoną mam przeglądarkę i chcę widzieć ją do góry nogami i odbitą lustrzanie
otwieram grę, mam ją do góry nogami i odbitą lustrzanie itp itd

Chodziło mi dokładniej o cel takiego zabiegu. W jakiej sytuacji potrzebujesz takiego obrócenia? Tj. co/kto będzie z tego korzystać?

Mam taki program z którego korzystam na co dzień i znacznie łatwiej by mi się na nim pracowało gdyby wszystko co wyświetla było do góry nogami, a żeby miało to sens i prawo bytu potrzebuję jeszcze odwrócić obraz jak w lustrze.
Potrzeba goni pomysły a ja potrzebuję właśnie czegoś takiego

To może drugi monitor podłącz tylko do celów tego programu?

W przeglądarce można obrócić element o 180 stopni i zrobić lustrzane odbicie:

element {
 transform: scaleX(-1) ScaleY(-1);
}

Mam dwa monitory podłączone, powiedz coś więcej jak to zrobić mając taką konfigurację, siedzę na windows 10

krystian3w
dziękuję, niestety przeglądarka była jedyni przykładem i nie wiele mi pomoże

Jaka karta graficzna? Czasem wystarczy użyć funkcji wbudowanych w sterownik. Jak nie jest trochę oprogramowania do tego: http://realtimesoft.com/ultramon/tour/mirroring.asp

Mam jakąś intel hd graphics 5500
jeden monitor podłączony do displayportu a drugi normalnie pod hdmi

OOO proponowany program UMMirrorClient jest super !!!
Muszę pokombinować dobrze w ustawieniach i chyba dzięki Tobie dostanę to czego chcę
SUPER ULTRA BARDZO TOBIE DZIĘKUJĘ !!!
;D !!!

na obs studio jest opcja przerzuć w poziomie jesłi chcesz ją wlączyć to musisz wrzucic zdjecie nastepne to kliknąć w zdjecie prawym przycieskiem myszy nastepnie przekształcenie obrazu i znjadziesz tam przerzuć w poziomie

1 polubienie