OBS Studio

Witam mam problem z OBS Studio, gdy nagrywam na zaawansowanym wyjściu i w 3 ścieżkach dźwiękowych (Mikrofon, dźwięk z gry, dźwięk z aplikacji do rozmowy typu TeamSpeak3) nagrywanie nie chce się zatrzymać, raz czy dwa się uda ale najczęściej jest napisane „Zatrzymywanie nagrywania…” i to tak w nieskończoność aż nie wyłącze OBS przez menedżera zadań, raz nawet gdy wyłączałem przez menedżera tak, komputer się sam z siebie zrestartował, nie było BSOD’a czy coś, kliknąłem zakończ zadanie i tak jakby zacięło wszystko np. nie mogłem ruszyć myszką i sekundę po tym od nowa się włączał. Jak przełączę na proste wyjście to wszystko działa bez problemu ale chciałbym nagrywać w osobnych ścieżkach wszystkie dźwięki.
image


Enkoder ustawiony na GPU (GTX 1050 ti 4gb)

Dzwięk i jego mix leci przez kartę dzwiękową, więc pewnie gdzieś tu problem, zapewne jakaś integra poszukaj może aktualizacji.

Dzięki za odpowiedź, ale no muszę być szczerym to niestety mam jakąś płytę od dell 0hy9jp słaba no i nie moge zbytnio znalezc sterownikow bezposrednio do karty dzwiekowej z tej plyty, ale znalazłem sterowniki które pasują do większości zintegrowanych, zadziałałyby?
image

Z tego co widzę piszę tam słowo klucz do serii kart… czyli ich serii. I drugie słowo klucz codecs czyli kodeki dźwiękowe. Więc to raczej zbyt nie pomoże warto spróbować ja polecam ci drive booster do aktualizacji, nigdy problemów nie miałem poza windows 8.1 gdzie poprostu sterowniki padły ze starości :stuck_out_tongue:

Okej okej a może też jakaś karta dźwiękowa na USB by wypaliła? Patrzyłem na te PCI express wejście ale moja 1050 to jest na tyle duża że zasłania cały ten port i nie wsadzę tam takiej karty dźwiękowej a nie chce przekładać 1050 w inny słabszy port

Na razie aktualizuje sterowniki przez tego drive boostera 11 urządzeń do aktualizacji wykryło

już po aktualizacji, pierwsze testowe nagranie się zapisało pozytywnie
image

Ehh niestety nadal to samo, 3 testowe nagranie już nie zapisało się

Spróbuj uruchomić program jako administrator.

Zawsze uruchamiam obs jako administraor ;//
image