Obserwacja banknotów :)

Witam!!

Usłyszałem dziśw Teleexpresie o stronie http://www.b24.pl Zapraszam bardzo na nia, rejestrujcie sie i wpisujcie numery wsoich banknotow by wiedziec gdzie on sie znajduje!! Co ja bede pisal wejdzcie i sami zobaczcie!!

I co dowiem się że ktos wydał w sklepie na zakup nowego kompa. :smiley: :smiley:

To chociaż skorzystał - a jak zapłaci

w agencji towarzyskiej :stuck_out_tongue: - będzie wstyd

No fakt. Lepiej nie wiedzieć. :hahaha:

Tu wstyd a jak kupi kompa to zazdrość. :hahaha:

Nawet niezłe, zaraz się zarejestruję.

a jak zgubie 100złotówke to mi dla mnie namierząja :smiley:

Zarejejstrowałem się zobaczymy co tam będą znim robić (jeżeli znają tą stronę i go dodadzą;])

Będzie ciekawie jak zaczną tam wpisywać swoje banknoty politycy :lol:

Trzeba ich jakoś namówić :wink:

serwer sie przeciarzył by odrazu

szkoda, ze z monet niemozna nr. wpisać :lol: :twisted:

dokładnie jeszcze tylko tego brakuje aby z monet wpisywać numery!!

fajna sprawa :smiley:

Konio to ty ostatnio dodawaleś banknoty? Widzę twój nick :smiley:

no a jak :D:D:D bede obserwowal swoje banknoty

Muszę się zarejestrować. Ciekawa sprawa :P.

no się zarejestrowałem :slight_smile: tylko na razie nie mam banknotów :stuck_out_tongue: może jak dostanę wypłatę to puszczę kilka w obieg :slight_smile:

Ciekawy pomysł

fajna zabawa

To oczywiście cytat z tej badziewnej strony.

Zastanawianie się nad obiegiem banknotów jest z deka chore, bo też i środki płatnicze nie są moją własnością , a ich użytkownikiem staję się w sposób dorywczy na zasadzie “przyszło i poszło” (w inne ręce rzecz jasna).

Prosta bajka! :stuck_out_tongue:

Już nie mówiąc o tym, że większość transakcji dokonuje się za pośrednictwem karty, a więc terminali - czyli tym samym mamy do czynienia z wirtualnymi banknotami.

baaardzo mocno przesadzona teoria :PPP

fajny pomysł, ale nie spodziewam się po tym czegoś :lol:

Zależy jak dla kogo, jeżeli ktoś mieszka w średniej wielkości mieście i jest czynny zawodwo, bądź ma inne stałe źródło dochodu to wcale nie. Sam wiem ze swojego przykładu że bywają miesiące że wcale nie zaglądam do banku czy “uśmiecham się do ściany” (czytaj korzystam z bankomatu) ;), bo większość płatności dokonuję kartą kredytową. Wiadomo że jeżeli ktoś “siedzi w kieszeni u rodziców” to jest zdany praktycznie tylko na obrót gotówką. :smiley: