Obsluga Klienta dzwoni - Play

Od kilku dni dzwoni do mnie Obsluga Klienta z sieci play tylko nie wiem po co. Narazie nie odbieralem od nich telefonu. Czy do was tez dzwonia ?? Ja mam telefon na karte.

Dzwonią i pytają czy mogą pogadać, informują ze rozmowa jest nagrywana, zadają kilka pytań dotyczących doładowań i używania telefonu itp a na koniec proponują abonament :smiley:

Mi pani proponowała abonament za chyba 19 zeta, kusiła jakimś telefonem i rozmowami za chyba 13gr??? ale ją spławiłem mówiąc ze wolę na kartę :slight_smile:

I tyle

Taaa… u mnie byli baaaardzo nachalni - i to mało powiedziane, jak powiedziałem, że nie jestem zainteresowany to słyszałem tylko “Jak to Pan nie jest zainteresowany? Przecież to znakomita oferta”, nie dało się powiedzieć kulturalnie, że nic nie chce zmieniać, więc aby nie powiedzieć czegoś za dużo odłożyłem słuchawkę, zdarzyło się to parę razy:/

Ta mam to samo dzownią i pytają czy moga porozmawiać ,a wiadomo o czym abonament ja mam w d… ich abonament :slight_smile:

Oni w wiekszosci trafiaja na ludzi ktorzy wierza w ich dobre intencje

a prawda jest taka Ze Lubia Tą dobroć wykorzystywać…

Dlatego Na samym początku trzeba Trzymać się swojej

Opini na dany temat i t\jej niezmieniać…

Do mnie także dzwonili, zarówno o abonament za 19zł, jak i o internet mobilny. Za każdym razem ładnie odmawiałem.

Do mnie PLAY dzwonił raz, powiedziałem że nie jestem zainteresowany jakimikolwiek promocjami/ofertami i już nie dzwonią… więc Overclocker nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i nie siej herezji.