Obudowa Cooler Master Elite 333-jak zdjąć przód obudowy?

Witam serdecznie, wie ktoś, albo posiada jakiś link do yt lub czegoś podobnego gdzie ktoś prezentuje jak ściąga się przód od tej obudowy ? :smiley: Chce dobrać się do gąbek które są za tą przednią pokrywą schowane. Proszę o pomoc. :lol:

Najciemniej pod latarnią ?

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2599

Pod spodem masz taką wnękę włóż tam rękę i po prostu pociągnij panel do siebie :stuck_out_tongue: też pytałem na tym forum jak zdjąć tyle że z cm elite 334

Dodane 16.07.2011 (So) 17:08

coolermaster-elite-334-zdejmowanie-przedniego-panelu-t445507.html

najbardziej przekonałby mnie filmik na którym jakaś osoba która wie jak to ściągnać pokazuje jak to zrobić, mam nadzieje, że nie trzeba niczego odkręcać? :?:

Dodane 17.07.2011 (N) 1:53

tak teraz patrzę, to widzę że od środka trzeba odkręcić śruby i potem pociągnąć za ten chwyt w dół czy górę i ten przód sam odejdzie bez problemu? :slight_smile:

Żadnych śrub nie ma. Panel jest tylko na zatrzaskach

pytanie gdzie te zatrzaski? to da się ściągnąć obudowe bez rozkrecania jednej ze ścianek?

igrek masz tą właśnie obudowe Elite 333, udało Ci się ściągnąć panel z przodu ? :wink:

Mam coolermaster elite 334 ale bez odkręcania ścianek bez problemu schodzi przedni panel

Też mam tę obudowę, trzeba po prostu się nieco poszarpać z tym panelem. Za każdym razem boję się, ze coś połamię, ale na szczęście już kilka razy ściągałem i nic nie uszkodziłem :slight_smile:

Ona schodzi bardzo delikatnie i nie trzeba szarpać. Wystarczy lekko pociągnąć w swoją stronę i jest ok.

Cały ten panel przedni bym ściągnął, ale niestety kabelki są przylutowane do tego. Rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby odłączenie tych kabelków od płyty głównej ale potem diabeł by to połączył znowu. Ale mnie więcej tak na 90% usunąłem tyle kurzu ile się dało z gąbek i z wszystkich możliwych miejsc do których miałem dostęp. Także śpię bezpieczniej. Ale cały czas nie mam dostępu do wiatraczka który jest na froncie obudowy. :?

u mnie kable są na tyle długie że mogę zdjąć przedni panel i go położyć na ziemi bez odczepiania kabli (w ten sposób wymieniałem swoją 120), a więc sprawdź jak długie kabelki ty masz, może nie będą blokować ci zdjęcia panelu.

To ja kabli nie mam przy panelu tylko w środku

może faktycznie jest tak, że kabel jest schowany w środku obudowy. sprawdzę to i napiszę jak mi poszło. :smiley: