Obudowa Cooler Master Elite 333-jak zdjąć przód obudowy?

(Pinio150) #1

Witam serdecznie, wie ktoś, albo posiada jakiś link do yt lub czegoś podobnego gdzie ktoś prezentuje jak ściąga się przód od tej obudowy ? :smiley: Chce dobrać się do gąbek które są za tą przednią pokrywą schowane. Proszę o pomoc. :lol:

(Veers) #2

Najciemniej pod latarnią ?

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2599

(igrek) #3

Pod spodem masz taką wnękę włóż tam rękę i po prostu pociągnij panel do siebie :stuck_out_tongue: też pytałem na tym forum jak zdjąć tyle że z cm elite 334

-- Dodane 16.07.2011 (So) 17:08 --

coolermaster-elite-334-zdejmowanie-przedniego-panelu-t445507.html

(Pinio150) #4

najbardziej przekonałby mnie filmik na którym jakaś osoba która wie jak to ściągnać pokazuje jak to zrobić, mam nadzieje, że nie trzeba niczego odkręcać? :?:

-- Dodane 17.07.2011 (N) 1:53 --

tak teraz patrzę, to widzę że od środka trzeba odkręcić śruby i potem pociągnąć za ten chwyt w dół czy górę i ten przód sam odejdzie bez problemu? :slight_smile:

(igrek) #5

Żadnych śrub nie ma. Panel jest tylko na zatrzaskach

(Pinio150) #6

pytanie gdzie te zatrzaski? to da się ściągnąć obudowe bez rozkrecania jednej ze ścianek?

igrek masz tą właśnie obudowe Elite 333, udało Ci się ściągnąć panel z przodu ? :wink:

(igrek) #7

Mam coolermaster elite 334 ale bez odkręcania ścianek bez problemu schodzi przedni panel

(kubut) #8

Też mam tę obudowę, trzeba po prostu się nieco poszarpać z tym panelem. Za każdym razem boję się, ze coś połamię, ale na szczęście już kilka razy ściągałem i nic nie uszkodziłem :slight_smile:

(igrek) #9

Ona schodzi bardzo delikatnie i nie trzeba szarpać. Wystarczy lekko pociągnąć w swoją stronę i jest ok.

(Pinio150) #10

Cały ten panel przedni bym ściągnął, ale niestety kabelki są przylutowane do tego. Rozwiązaniem w tej sytuacji byłoby odłączenie tych kabelków od płyty głównej ale potem diabeł by to połączył znowu. Ale mnie więcej tak na 90% usunąłem tyle kurzu ile się dało z gąbek i z wszystkich możliwych miejsc do których miałem dostęp. Także śpię bezpieczniej. Ale cały czas nie mam dostępu do wiatraczka który jest na froncie obudowy. :?

(Zajczyk95) #11

u mnie kable są na tyle długie że mogę zdjąć przedni panel i go położyć na ziemi bez odczepiania kabli (w ten sposób wymieniałem swoją 120), a więc sprawdź jak długie kabelki ty masz, może nie będą blokować ci zdjęcia panelu.

(igrek) #12

To ja kabli nie mam przy panelu tylko w środku

(Pinio150) #13

może faktycznie jest tak, że kabel jest schowany w środku obudowy. sprawdzę to i napiszę jak mi poszło. :smiley: