Obudowa do 150zł wybór

Jaka obudowa do 150zł jest w tej chwili najbardziej opłacalna ?
Cena bez zasilacza

Format ATX, grafika w przyszłości 1060.

Dzięki za pomoc ! :slight_smile:

Może silentiumpc RG2. Nowoczesna konstrukcja, piwnica na PSU, wbudowany czytnik kart pamięci, 2 wentylatory na start.

Zacna, jak najbardziej podoba mi się :slight_smile: poczekam jeszcze na inne propozycje, ale na pewno na ten moment jest top1

BitFenix Neos

No ładnie wyglada, ale chyba na tym koniec. Cena taka sama jak silentiumpc rg2, jeden wentylator mniej, firma tak jakby trochę niszowa. Co Cie skłoniło do tej obudowy ?

Od chwili jak stałem się parę lat temu właścicielem obudowy BitFenix Ghost jestem zagorzałym fanem marki BitFenix.
Niszowa? Może i tak, ale wykonuje świetne obudowy , akcesoria i kable - https://www.bitfenix.com/global/en/products/power-supplies/alchemy-2-0-extension-cable/

Nie polecam nic co w nazwie ma silentiumpc, mam i uważam za nietrafiony zakup. Wentylatory wyjce, musiałem natychmiast wymienić. Dzisiaj wybrałbym tańszy Modecom Oberon.

Ciekawa dyskusja się rozwikłała, zaraz zobaczę modecoma, chociaż nie ukrywam ze ta firma mnie przeraża

I na co jeszcze liczysz?
Że wentylatory to autorskie rozwiązania producentów obudów? Nie, to te same, chińskie wentylatory, oklejone innym logo. Wszystkie wentylatory po czasie zaczynają pracować głośniej.

Osobiście nie zauważyłem u siebie żadnych niepokojących objawów, a kilka SilentiumPC mi się przewinęło.
Obudowy są bardzo dobrze wykonane. Materiały solidne, wszystko dobrze spasowane (może poza frontowymi portami USB, które wyglądają bardzo tandetnie). Mam obudowę z regulatorami wentylatorów. Nic się nie urywa, nie działa topornie.

Obudowa zaproponowana przez @Longhorn2009 ma jedną, bardzo dużą wadę. Mianowicie żebra na przednim panelu, który wkrótce nabierze kurzu. Żeberka utrudnią czyszczenie panelu.

Na co liczę ? Na opinie ludzi przez których te obudowy się przewinęły. Wiem, że wentylatory to chiński plastik, jednak jak mam do wyboru wzięcie obudowy z jednym czy dwoma, no to odpowiedź jest prosta. Mówisz, że SilentiumPC zdaje u Ciebie egzamin, to jest opinia która się dla mnie liczy. Jeszcze ktoś mniej więcej w tej samej cenie zaproponował Zalman Z1.

Faktycznie, wygląda to na wadę, ale jednak jest to do zrobienia.

Polecam SilentiumPC Regnum RG2

Z oknem SilentiumPC Regnum RG2W

No myślę, że póki co RG2 jest numerem jeden, poczekam jeszcze gdzieś do 15 i jak nic innego nie zostanie zaproponowane to zamawiam.

Liczę by tacy jak ty nie reklamowali chińskiego szajsu jako super produktu. Plastyki nędznej jakości, cienka blacha o niestępionych krawędziach, praca w rękawiczkach przymusowa, kupiłem niedawno obudowę modecoma, to produkt o klasę lepszy.

Jak tak czytam, to odnoszę wrażenie, że cały Twój sprzęt jest teraz super, a przy Twoim stanowisku pracy jedynie blacha z obudowy nie jest tępa. No cóż…

Dobra panowie, wybrałem RG2, także temat można zamknąć i nie kłócić mi się tutaj bo nie ma o co :slight_smile:

w między czasie zapraszam na temat o płycie głównej :slight_smile:

Poszukaj używanej cooler master CM690 za 150 zł można kupić. Jakość wykonania niedostępna dla nowych do 400 zł. Za 150 kupisz złom z cienkimi blachami.

widzę kolejnego mundrego inaczej, zabrakło argumentów to posunął sie do inwektyw, a spadaj na drzewo jełopie.