Obudowa do 150zł (Z3, M20, RG2)

Witam,

szukam obudowy do 150zł.

W oko wpadło mi kilka modeli:

 - Zalman Z3 czarna,

 - Silentium PC Regnum RG2,

 - Silentium PC Gladius M20.

Wymagam od obudowy:

 - miejsca na zasilacz na dole,

 - możliwości ułożenia okablowania po drugiej stronie ścianki,

 - dobrej jakości blach,

 - dość niskich temperatur podzespołów,

 - jakichś filtrów przeciwkurzowych,

 - minimum 1 wentylatora w komplecie,

 - zachowanie pełnej kompatybilności z resztą mojego komputera.

Mój komputer:

 - I3-4160 (Chłodzenie BOX-owe),

 - MSI GTX 1050 (Wersja dwu slotowa i dwu wentylatorowa.),

 - HDD 500Gb 2,5*,

 - SSD 120Gb 2,5*,

 - 12Gb pamięci RAM,

 - napęd Cd-Rom,

 - Corsair VS 550w.

Nie potrzebuję okna w obudowie.

Dodam, że posiadam już jeden wentylator 120 mm.

Wizualnie najbardziej mi się podoba Silentium PC Gladius M20.

Którą z nich wybrać?

Może polecacie coś innego?

Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam 12chrapek12

 

 

Nie bierz M20, mam i nie polecam. Mała, wentylatory fabryczne głośne, blacha cienka i dysk twardy przenosi wibracje

Witam,
po przeczytaniu wielu recenzji oraz opinii został mi tylko jeden model - SilentiumPC Gladius M20.
Zalmana odpuściłem, a z Silentium PC RG2 mogą być problemy z podłączenie monitora przez HDMI do karty graficznej.
I tutaj mam ostatnie pytanie: czy SilentiumPC Gladius M20 będzie w 100% kompatybilny z moim komputerem?
Podłącze wszystkie wentylatory z niej do płyty głównej?
I najważniejsze - bez problemu w tej obudowie podłącze monitor do karty graficznej przez HDMI?
Moja płyta główna to MSI H81M-P33.
Czy jak kabel HDMI jest nie do końca wpięty i nie ma żadnych zakłóceń obrazu to może się karta graficzna lub monitor uszkodzić (Jakaś iskra itp.)?
Jeśli wszystko będzie pasować to przeboleje te wady które podał @svenhannawald .
Pozdrawiam 12chrapek12

[quote=“12chrapek12, post:3, topic:520019”]
I tutaj mam ostatnie pytanie: czy SilentiumPC Gladius M20 będzie w 100% kompatybilny z moim komputerem?

Podłącze wszystkie wentylatory z niej do płyty głównej?I najważniejsze - bez problemu w tej obudowie podłącze monitor do karty graficznej przez HDMI?Moja płyta główna to MSI H81M-P33.

Czy jak kabel HDMI jest nie do końca wpięty i nie ma żadnych zakłóceń obrazu to może się karta graficzna lub monitor uszkodzić (Jakaś iskra itp.)?
[/quote]Tak.

W zestawie z obudową są dwa 120 mm. Nie wiem w jaki sposób są połączone z płytą główną. Najprawdopodobniej 3pinową wtyczką. Na swojej płycie masz gniazdo 3 pin i drugie 4 pin PWM (nie liczę CPU). Jednak, jakby nie było zawsze sobie można pomóc odpowiednimi adapterami, rozdzielaczami itp.

Za słabe napięcie. Nic się nie stanie.

Witam,
bardzo dziękuję za pomoc.
Zamawiam Silentium PC Gladius M20.
Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam 12chrapek12