Obudowa do komputera działającego 24/7

Witam,
przyszło mi złożyć komputer, który będzie uruchomiony 24/7. Posiadałem już kilka części, niektóre musiałem dokupić.Priorytety komputera to:
-cicha praca
-niska temperatura

Rzeczy takie jak wygląd, podświetlenie mnie nie interesują. Komputer głównie będzie używany do wirtualizacji, czasem emulowania androida stąd potrzeba karty graficznej.

Posiadane przeze mnie części:
Procesor: AMD Phenom II X4 965
Ram: Goodram 6GB DDr3 1333
Dysk: Seagate 1TB 3,5" SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

Części do dokupienia
Karta graficzna: Radeon HD 7770
Zasilacz: Antec VP 500
Chłodzenie CPU: SilentiumPC Spartan 3 PRO

Jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do części, które zamierzam kupić to śmiało piszcie. Resztę tematu poświęcę wyborze obudowy, ponieważ z tym mam jeszcze problem.

Budżetu na obudowę nie mam określonego, ponieważ nie wiem ile muszę wydać by dostać to co potrzebuję. Patrząc na to, że komputer ma być cichy i chłodny to obudowa powinna być raczej duża. Rozejrzałem się na rynku wtórnym za używanymi obudowami i za cenę poniżej 150zł mogę dostać np. takie modele:
Zalman Z3 PLUS
Corsair Carbide Series 300R
Brutus m20
Brutus m23
Gladius m40
SilentiumPC Regnum RG2

Niestety w specyfikacji nie ma wzmianki o wentylatorach, które są w środku, to też nie wiem czego się spodziewać. Ktoś coś doradzi?

Do większości obudów uznanych marek dołączone są co najmniej dwa wentylatory, więc nie ma się o co martwić. Nawet jeżeli nie będzie wentylatorów, to zakup dodatkowych nie zrujnuje kieszeni. Czym się należy przejmować bardziej, to odpowiednim zasilaczem oraz energooszczędnością pozostałych podzespołów. Jeżeli komputer ma działać bez przerwy, to musi mieć stabilne zasilanie i nie powinien przerażać rachunkami za energię elektryczną. Warto też pomyśleć o dysku twardym, który jest przeznaczony do ciągłej pracy.