Obudowa I-BOX LION 604B. Czy jest dobra?

Mam 150 zł na obudowę. Ta w temacie ma wszystko, czego szukałem, czyli audio i 2 porty USB oraz wyświetlacz na przednim panelu. Czy jest może jakaś inna dobra obudowa w tej cenie, aby miała te części na przednim panelu???

http://www.ceneo.pl/403364

Kup np Coolermastera elite seria 331-335, wyświetlacza nie mają, zawsze można kupić oddzielny, z resztą te wbudowane to zwykle złom od kupna, cm są pojemniejsze i lepiej wykonane od tego iboxa.

Miałem tę obudowe i to nędza. Zasilacz z przodu 0 obiegu powietrza. I okropnie ciasna. Nie polecam

Biorę CoolerMaster Elite 335. Jest jeszcze jakaś inna alternatywa godna polecenia?

Możecie podać link do jakiegoś niedrogiego wyświetlacza?

Zasilacz z przodu to nie zawsze zero obiegu powietrza, takie rozwiązanie to oryginalność, trzeba dobrze ułożyć wentylatory :slight_smile: Tylko często aby to zrobić potrzeba trochę przeróbek. Moja propozycja: kup możliwie najtańsza obudowę z allegro, ale oczywiście solidna. Zmoduj ja, i nikt nie będzie mieć takiej, i sam ustalisz wszystko w niej :wink: Ja bym tak zrobił, nie kupie już więcej gotowej obudowy :stuck_out_tongue:

http://www.skapiec.pl/site/cat/73/comp/387289

Najtańszy nie jest, ale ta firma nie słynie z tandety jeśli chodzi o jakość.

Tanio to można dostać rozklekotaną ciasną obudowę od codegena czy innego noname, kupi np większe chłodzenie i nie zamknie obudowy.

Zamówiłem już CoolerMaster Elite 335. Solidna i ciężka obudowa. Powinna tłumić ewentualne drgania. Wyświetlacz wystarczający. Dzięki za poradę

To tylko Twoje zdanie, ja co dzień oglądam obudowy do 20 zł solidne i gotowe do tuningu generalnego :wink:

Poza tym, na tym polega sztuka modingu, zmieścic wszystko co się da w obudowie a przy tym zero kabli, widzę ze tego nie rozumiesz :wink: Na tym polega modding :wink:

Albo zrób obudowę z tekturki