Obudowa n73

Witam!

Otóż chcę wymienić boczne klawisze w n73 i mam problem .Czy jest jakiś sposób “na skróty” żeby dostać się do tych klawiszy czy jednak muszę rozbrajać cały telefon tak, jak to jest pokazane na filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=40zbWmbCQuA

P.S Mam jeszcze jedno pytanie: Czy to normalne że nad slotem kart pamięci przedni panel odstaje od reszty telefonu o jakieś 2-3 mm??

W dniu 17.06.2008 , o godzinie 21:00 został dopisany post przez symusek

Ile może kosztować wymiana całej obudowy do n73??(przedni panel, klawiatura, komplet klawiszy, korpus itd.)??? I czy znajdę calutką obudowę w zwykłym komisie komórkowym ???

obudowy są na allegro, ceny 70-100 PLN (trudno powiedzieć czy oryginalne czy dobre podróbki)

w komisie też mogą być, ale podejrzewam, że ceny będą wyższe, najlepiej przejdź się i popytaj

jak czujesz się na siłach możesz sam wymienić, filmiki instruktażowe na youtube.com

jeśli nie, możesz zanieść do serwisu, powinni wymienić

nie wiem o co chodzi z tym odstawaniem, przyglądam się swojej eNce i nie widzę nic takiego…

pamiętaj że często lewe obudowy psują aparat… po prostu nawet jak się otworzy klapka to i tak pisze żebyś ją otworzył…

sądzę że tak bo przecież to nie 3650 tylko bardzo popularny telefon (po nim jest n70 i n95 :stuck_out_tongue: )

a ile czasu potrwałaby taka naprawa w serwisie ???

około godziny… ale i tak normalnie powinno to mu zająć max 10min :wink:

korpus jest trochę drogi… :expressionless: tylko zapomniałem się zapytać w serwisie ale was zapytam: Czy wymienili by mi klawisze boczne i przedni panel bez korpusu??

tak… ale nie wiadomo czy będę mieli :wink:

korpusu nie trzeba wymieniać :wink:

ale czasem są aukcje na allegro że telefony są uszkodzone od wewnątrz a z zewnątrz są idealne i takie coś taniej wychodzi niż kupno nowej budy :wink:

widzialem taka orginalna obudowe za 30 zl na allegro:) fakt ze uzywana ale podobno w dobrym stanie;p

ale klawiatury są tylko z korpusami … :frowning:

W dniu 23.06.2008 , o godzinie 18:37 został dopisany post przez symusek

a nie wiecie gdzie kupić obudowę z takim napisem T-Mobile??? Bo nigdzie na allegro nie ma.

po co ci ten napis?

bo ładnie wygląda :wink: . A co do wymiany klawiszy bocznych. Jak ściągnę przedni panel to czy ten korpus trzyma się na zatrzaskach czy na śrubkach ??

kup zwykla bez tego napisu :stuck_out_tongue: po co ci ten napis ladnie wyglada hehe;p

ten napis to jak w polsce orange albo plus… po obudowie widać że był kupiony poza polską i ma simlocka :stuck_out_tongue:

A więc powtórzę się