Obudowa za 200zł


(liriusz) #1

witam, poszukuję obudowy do 200zł... co od niej oczekuje? żeby ładnie chłodziła, wygłuszała, miała wyprowadzenie na schowanie kabli i dużo miejsca w środku do podłączenia dużej ilości dysków, dziękuję za wszelakie porady i czekam na jakieś propozycję...

PS. Materiały nie musze być super mega, a obudowa sama w sobie nie musi być lekka


(Kplodygowice1) #2

czemu nie zrobić sobie samemu co?

przerób jakąś,ładnie obrób i pomaluj jak chcesz..... :smiley:


(MrBeckham666) #3

http://allegro.pl/obudowa-atx-a4tech-x7 ... 29553.html

waży 9 kg wiec jest solidna zresztą kupiłem ją to wiem;]

Przyważnie obudowy które nie wyglądają tak standardowo jak np ta są licho wykonane ale w tym przypadku jest inaczej naprawde dobra obudowa jak za te pieniądze. Mój znajomy również ją kupił i nie narzeka.

Podajże testowali ją w komputer świat albo pc format cholera nie pamiętam. Ale wypadła całkiem nieżle w tej kategorii cenowej.


(Ascent) #4

Thermaltake V4 < SPC Gladius 800 < Zalman Z9 U3


(liriusz) #5

Niestety, moje umiejętności w kwestii modyfikowania obudów i prac manualnych są niemalże zerowe a i narzędzi nie mam do tego

Faktycznie solidna i spora, wewnątrz też sporo miejsca, tylko ten przód z tymi ostrzami jak u parowozu :smiley:


(Depedro70) #6

Rozważ obudowę Zalman Z9, ma wszystko to czego oczekujesz od obudowy.


(Jajcon) #7

Polecam ci obudowę firmy Cooltek.Przekroczy budżet o pare złotych ale warto. Jest to firma słabo znana w Polsce natomiast popularna w Niemczech.

Jeżeli masz rodzine/znajomych w Niemczech możesz kupić z tego sklepu : http://www1.atelco.de/Tower/cooltek/1/5 ... TX.article

W Polsce : http://www.skapiec.pl/site/cat/11/comp/4933148

Opis obudowy z strony producenta: http://www.cooltek.de/Gehaeuse/Cooltek/ ... maios.html


(Ja$) #8

Witaj kolego.

Ja ze dwa tygodnie temu w Morele.net zakupiłem Zelmana Z9 U3 Czarną, buda jest super, spokojny wygląd, trzy wentyle 120mmm, 2 x USB 3.0 i 2 x USB 2.0, wyświetlacz temperatury z regulatorem obrotów full filtrów przeciw kurzowych wykonanie bardzo dobre, zresztą popatrz.

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9 ... u3-478364/

Co prawda wychodzi ona trochę po za Twój budżet jednak lepiej dołożyć parę złotych i kupić obudowę ciut droższą z wentylatorami i wszystkimi filtrami przeciw kurzowymi niż tańszą i później się męczyć i zastanawiać gdzie je kupić i jak je założyć.

Polecam kolego.

Pozdrawiam.


(Atronics) #9

tak jak pisze kelega Ja$

tutaj masz dodatkowo zestawienie cen,ale myślę że te 20 zł więcej jest warta

dodatkowo jeszcze test


(Psembol) #10

Tak jak Ja$ opowiem się za tą obudową , zasilacz mocowany na dole , możliwośc schowania kabli za tacka , możliwość kontroli wentylatorów ( co prawda tylko 2 ale zasze coś :slight_smile: ) i bajerackie okno do podziwiania swojego "kombajnu " Warto :slight_smile: