Obudowa zmozliwościem montażu chlodnicy Fury X

(Jasiek155) #1

witam przyszedł mi dzisiaj mój radeon Fury X zamontowałem dziła jak nalezy tylko pojawił się pewien problem mianowicie niemogę przykrecic chlodnicy u góry obudowy mimo ze ma mozliwośc instalacji 2x120mm wentylatorów obudowa to Raijintek Arcadia mianowicie blokują mnie procesor i ramy pytanie czy konieczna bezie wymiana obudowy ? jeżeli tak to polecicie obudowy gdzie bez problemu to przykręcę ?

(DiamondBack) #2

A nie mógłbyś z tyłu tak jak na tym zdjęciu?

(Jasiek155) #3

Teoretycznie mógłbym ale blokuje mnie standardowe chłodzenie  intela na procesorze tak że brakuje paru centów jakbym miał wodne jak na zdjęciu pewnie by weszło

(DiamondBack) #4

Ta obudowa co masz ma śladowa ilość na wentylatory (zwłaszcza na topie), więc nie widzę tu szans na zamontowanie jakiegokolwiek chłodzenia wodnego.

(Jasiek155) #5

To polec mi jakieś tak do 400 zl

(DiamondBack) #6

Zdecydowanie SilentiumPC Pax M70 Pure Black. Świetna buda :slight_smile:

(Jasiek155) #7

zamontuje tam ta chłodnice od Fury X bez problemu ? gdzie w którym miejscu przykładowo i czy będzie jeszcze miejsce na chłodzenie wodne cpu  ? chłodnice również mówię o takich chłodzeniach typu Corsair Hydro Series

(DiamondBack) #8

Myślę, że ni byłoby problemu. Tak naprawdę miejsce docelowe na chłodnicę jest na przodzie obudowy ale drugą możesz zamontować na tył budy - czy na górę to byś musiał pisać do supportu SPC. Obudową stricte do chłodzeń wodnych jest też świetna X95W http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-aquarius-x95w-okno-czarny-spc126-778359/

(Atronics) #9

(Jasiek155) #10