Obudowa zmozliwościem montażu chlodnicy Fury X

witam przyszedł mi dzisiaj mój radeon Fury X zamontowałem dziła jak nalezy tylko pojawił się pewien problem mianowicie niemogę przykrecic chlodnicy u góry obudowy mimo ze ma mozliwośc instalacji 2x120mm wentylatorów obudowa to Raijintek Arcadia mianowicie blokują mnie procesor i ramy pytanie czy konieczna bezie wymiana obudowy ? jeżeli tak to polecicie obudowy gdzie bez problemu to przykręcę ?

A nie mógłbyś z tyłu tak jak na tym zdjęciu?

Teoretycznie mógłbym ale blokuje mnie standardowe chłodzenie  intela na procesorze tak że brakuje paru centów jakbym miał wodne jak na zdjęciu pewnie by weszło

Ta obudowa co masz ma śladowa ilość na wentylatory (zwłaszcza na topie), więc nie widzę tu szans na zamontowanie jakiegokolwiek chłodzenia wodnego.

To polec mi jakieś tak do 400 zl

Zdecydowanie SilentiumPC Pax M70 Pure Black. Świetna buda :slight_smile:

zamontuje tam ta chłodnice od Fury X bez problemu ? gdzie w którym miejscu przykładowo i czy będzie jeszcze miejsce na chłodzenie wodne cpu  ? chłodnice również mówię o takich chłodzeniach typu Corsair Hydro Series

Myślę, że ni byłoby problemu. Tak naprawdę miejsce docelowe na chłodnicę jest na przodzie obudowy ale drugą możesz zamontować na tył budy - czy na górę to byś musiał pisać do supportu SPC. Obudową stricte do chłodzeń wodnych jest też świetna X95W http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-aquarius-x95w-okno-czarny-spc126-778359/