Obudowa

Chciałbym dowiedzieć się jakiej firmy kupić obudowe z zasilaczem do 200 zł prosze o rady

W tej cenie z Chieftec-em się np. nie zmieścisz. W rachubę wchodzą więc raczej rozwiązania ze średniej półki cenowej. W tej cenie być może zmieścisz się z obudowami firmy Modecom, które są całkiem sensowne. Bezproblemowo działają także produkty firm Tracer i Colors-It. Gdybyś chciał jednak postawić ma markowy sprzęt to musiałbyś jeszcze dorzucić ze 200, 300 złotych

Tracer i Colors-It ja chce się zrobić grila w kompie to polecam, Modecom ciężko powiedzić, kup obudowe bez zasilacza i dokup do niej Fortona 350 W MDN jeśli ma być do części z siga, powinien spokojnie wyrobić.

:shock: bezproblemowo? :?

średniak. Ale zasilacze bez dopiska Feel.

Fortorn 350W za 6 dych + obudowa :wink:

Opowiadasz tam. Sprzedałem setki obudów jednej i drugiej firmy i jakoś działają bez problemu

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 22:17

Tak. Dokładnie BEZPROBLEMOWO

Ja miałem Megabajta (czyli Tracer tylko to jest chyba improter i dlatego Megaszajs, ale sprzet ten sam, nawet napis miał tracer), no i BlueScreeny były na porządu dziennym. Nie jednego uśmierconego Megabajta czy tam Tracera jak kto woli już widzialem. Niektóe nawet reanimowałem z różnym skutkiem… :frowning:

Ciekawa teoria :arrow: ekrany śmierci od obudowy, 8)

Nigdy nie miałem problemów z obudowami:

I za 200 zł kupisz dobrą obudowę owych firm z zasilaczem 350 W.

Megabajt to jest importer a Tracer to nazwa handlowa. Oceniasz całą firmę po jednej obudowie, która Ci sprawiała kłopoty? Koledze padł Chieftec i co powiesz? Moja statystyka sprzedaży to kilka tysięcy obudów Tracera i Colors-It w ciągu roku. Zgłoszenia serwisowe są marginalne

A jak sądizsz jaki zasilacz włożą Ci do obudowy megabajta? Tagana? :shock:

Dobra obudowe z kiepskim zasilaczem.

Nie. Za 200 złotych kupisz obudowę z zasilaczem 480 W 8)

MarS poczytaj historie Magabjtów w internecie. To taki sam szit jak Modecom Feel.

A Ty chciałeś mieć za tę kasę super wypas. Może jeszcze serwerowego Anteca, co? :twisted:

Złączono Posta : 04.09.2006 (Pon) 22:33

Megabajtów? Co konkretnie masz na myśli?

McDracullo już nie przesadzajcie z tymi zasiłkami jeżeli nie masz zamiaru bawić się w kręcenie, do codziennego zastosowania wystarczy zasilacz 350 W (oczywiście nie NO Name, czy Codegen) a zasilacze z Tracerów wcale nie są takie tragiczne 8)

A Forton 350 MDN tani 55 zł i nie jest aż tak kontrowersyjny.

Testy zasilaczy http://pclab.pl/art12794-1.html

Z tanimi zasilaczami jest tak samo jak z tanimi płytami. Jak sie dobrze trafi to ma sie na długi czas, a jak sie nie poszczęści to niestety są problemy.

Chociaż tak czy inaczej zasilacze typu codegen i megabajt są najczęsciej monotowane w komputerach w naszym kraju i u większości osób chodzą po dobrych kilka(naście :wink: ) lat, chociaż tak jak już mówiłem zdarzają sie wyjątki. Ale w końcu czego można sie spodziewać po zasilaczach z “niższej półki”

Zgadza się! Jedyny wyjątek to Fortron :smiley:

wystarczają także do zapewnienia codziennego stresu związanego z napięciem w PCecie. 350W to te zasialcze mają szczytowo, 250W jest dla nich już spore, o natężeniu nie wspomne.

Wes pod uwage to

Antec Solution SLK3800B-EC 400 Watt SmartPower 2.0

http://www.znak.pl/index.php?cid=279&sc … C+Solution

  • 1 rear 120mm Tricool fan with 3-speed switch

tu se poczytaj o niej

http://www.legitreviews.com/article/207/1/