Ocena i wycena płyty głównej

Hej,

 

chciał bym się dowiedzieć co to dokładnie jest http://pl.msi.com/product/mb/760GMP23_FX.html? Dostałem to bodajże 2 lata temu i od tego czasu nawet nie zdążyłem odpakować. Jest to coś wart, czy też nie? Obstawiam na procesor, ale pewny w 100% nie jestem. Tak więc, chciał bym się dowiedzieć co to dokładnie jest, czy nadaje się do gier, czy tylko do śmieci?

 

Pytasz poważnie czy jaja se robisz?

Poważnie :smiley: Nie znam się  na sprzęcie, a na odwrocie przeczytałem coś o procesorze więc stąd te skojarzenie, czyli to jest płyta główna, jest coś wart? Nadawała by się do składanego komputera do gier, czy raczej nie?

Karta graficzna bez procesora, więc niewiele warte…

Po pierwsze to nie karta graficzna tylko płyta główna (kolega czytać nie umie??).

A po drugie to jestem ciekaw którego to piwa 4-pak kosztuje ponad 120zł (porównanie cen: http://www.nokaut.pl/plyty-glowne/produkt-760gm-p23-fx.html?pid=1&cid=4569&kid=b346ecc06f4f12fddab2ef59034ee9ea&gclid=CO7NuaDarL8CFcbKtAodc2wARg)..)

 

Jeśli kolega dominikr2921 w pierwszym poście się nie pomylił i podał dobry link do sprzętu o który mu chodzi to nieużywane oryginalnie zapakowane może sprzedać za trochę niższa cenę niż podane w porównywarce.

Na jej bazie można złożyć komputer do gier.

:smiley: Wpisałem model z pudełka, więc nigdzie nie wchodziłem, ok dzięki wam za odpowiedzi, a myślałem że to procesor dlatego że z tyłu na pudełku przeczytałem coś o procesorze, tylko dokładnie nie zrozumiałem bo zbytnio angielskiego nie znam. Do zamknięcia.

dominikr2921

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.