Ocena karty graficznej do komputera

(Dominikr2921) #1

Hej,

proszę o ocenę karty graficznej GeForce GT610, nada się do gier? Jeśli tak to na jakich ustawieniach mógł bym grać?

Tu jest pełen opis tej karty wraz z jej ceną: http://allegro.pl/gigabyte-gt610-2gb-ddr3-vga-dvi-hdmi-gv-n610d3-2gi-i4330295566.html

(PokerFace) #2

Typowa "biurówka", sądzę że nawet mój stary 9600GT jest wydajniejszy :smiley:

(Odyniec_Stary) #3

Ocena niedostateczny.

(neXt___) #4

Ta karta nie nadaje się do niczego. W tej cenie można dostać np. Radeona 5750 który będzie chyba z 8 razy wydajniejszy,

(Dominikr2921) #5

A z tej karty jeszcze coś by było czy nadaje się tylko na złom? GeForce GT 430.

(PokerFace) #6

To samo, biura/multimedia i to by było na tyle :wink:

(Odyniec_Stary) #7

Ten GT 430 jest karta wydajniejszą. Wyższy numerek nie zawsze oznacza lepszą kartę. GT 610 oparty jest na architekturze Fermi, czyli tej samej co Twoja obecna karta.

Napisz tutaj posiadany zestaw wraz z marką i modelem zasilacza oraz budżet na kartę.

(neXt___) #8

430 to karta nieco lepsza, ale wciąż słaba, może San Andreas by się nie zacinało na najwyższych. Może.

(Chojinka) #9

łatwiej by było napisać ile masz kasy

(Lamerq2) #10

powiem tak już lepiej kupić Sapphire Radeona HD 6670 1GB GDDR5 za te 200zł nową i mieć spokój bo na niej grałem przez ostatnie 2 lata i nigdy nie miałem problemów z wydajnością w grach z Athlonem II X2 na pokładzie na niej gry chodzą w 720p na Wysokich-Ultra przy zachowaniu płynności :slight_smile: pozdrawiam

(Dominikr2921) #11

I chyba tak zrobię, to odpowiada moim wymaganiom i do tego nie będę miał z nią kłopotów. A co do Gt 430 to się uśmiałem że może mi SA na najwyższych pójdzie :smiley: Na tej karcie przez ponad 3 lata  nie miałem problemów z żadną grą. AC III/Remember Me/Gta4 na najwyższych śmigało. Roma II na średnich (jednostki tylko na ultra), ACIV nawet udźwignęło, ale czasami mi spadało do 20 FPsów.

(Lamerq2) #12

jak chcesz to mam ją właśnie na sprzedaż za 150zł na giełdzie mam temat jak coś :slight_smile:

(Odyniec_Stary) #13

Po 150 zł chodzą używane HD 5750.

A chęć sprzedaży Modecoma Feell za 100 zł to też niezła heca.

(Lamerq2) #14

Akurat zasilacz ma tylko miesiąc a jak nie ma zbyt dużego obciążenia to nic się nie stanie :wink: kolega ma taki sam od 2009 roku i do dzisiaj działa bez zarzutów :slight_smile:

(Odyniec_Stary) #15

Taki kit to możesz wciskać w opisach aukcji. A pomijając już sam fakt, to nie jest tyle wart.