Ocena mojego sprzętu wg expertów...?

Witam posiadam sprzęt :

procesor: core 2 duo 1,8 ghz 4300

plyta glowna: gigabyte 965P - DS3 ultra durable

karta graficzna: gigabyte geforce 8600gt 256 mb ram silent pipe 2

pamiec: Geil 1 gb 2 x 512 dual channel 800 mhz

zasilacz: Chieftec 400 W ATX 2.0

:stuck_out_tongue: W grudniu mam zamiar dokupić sobie pamiec geila 2 x 1 gb dual channel 800 mhz oraz w miare możliwości podkrecic procesor do nawet 2,4 ghz Jak oceniacie ten sprzęt (apropo gry chodza na max detalach wszytskie:PP moze niektore czasami sie przytną, np. taki most wanted chodzi plynnie na max ale czasem zatnie lekko czasem nawet mocniej :shock: )

Do nowych gier wystarczy. :spoko:

Ten zasilacz to razem z obudową był? ;

szrot

też

mogą być lub a-data, ocz rev. 2, goodram pro 900

Tu się za bardzo nie zgodzę, zrobiłbym aktualizacje biosu i powinno się nieźle kręcić- dobry chip Tylko dużym minusem jest 3 fazowy układ zasilania

Co do karty graficznej to dobra ale o oc nie ma mowy bo bez oc już jest piec

Ja na swoim zestawie grałem/gram w stalkera, most wanted, rainbow six veagas, medal of honor airborne na max detalach i ani razu nie miałem przycinki :lol:

zasilacz chieftec osobno kupowany, obudowa osobno :P,

a jak zrobic aktualizacje biosu pomozcie :stuck_out_tongue:

apropo jak ją zrobie to nic sie nie zepsuje nic nie cza będzie ustawiac itp.?? od nowa? i pomoże coś ta aktualizacja do szybkości komputera (chociaz w 1%:P)?

W BIOS’ie pisze jaki masz BIOS. Pobierz na wrzuć na dyskietkę i wczytaj. Dokładnie nie pamiętam jak to sie robiło. :?

http://ocforum.pl/showthread.php?t=10313

ale kiedy ja nie mam stacji dyskietek :frowning: :stuck_out_tongue: apropo konieczny jest ten bios na 100% aktualizacja? inaczej bedzie slabiej krecic? zresztą zaraz wejde w bios i napisze jaka mam wersje zw

Możliwe że nie będziesz miał dodatkowych funkcji oc bez aktualizacji bios bios można aktualizować z poziomu windowsa, Jeśli dokładnie przejrzałeś link który podałem nie powinieneś mieć z tym problemów

własnie wlasnie nie mam w ogole opcji zmniejszania taktowania pamieci a jaka wersje tez nie wiem :stuck_out_tongue: ok dzieki