ocena nowego PC - czy polecacie coś zmienić czy jest ok?

Siemanko. Zamierzam złożyć sobie nowy PC i chciałbym się poradzić czy wg was jest wszystko ok i mogę śmiało zmawiać czy raczej lepiej coś zmienić. Komp użytkowany tylko do gier, głównie warzone. Zestaw bez GPU, zamierzam kupić rx7800xt, ale czekam na premierę rtx4000 super żeby zobaczyć jak z wydajnością i ceną. Dodatkowo orientuje się ktoś może, czy są aktywne jakieś kody rabatowe? Z góry dziękuje za odpowiedzi i wszelką pomoc. Pozdro.

[wpisz lub wklej tutaj kod](https://www.morele.net/inventory/info/8ffdc655/)

Budżet?

Ogólnie wszystko spoko tylko dwie uwagi.
Dyski np Goodrama IRDM mają teoretycznie lepsze transfery niż ten Lexar, jeśli chodzi o wytrzymałość to na jedno wyjdzie. Jak pod gry to będzie to miało kolosalne znaczenie XD ja mam najtańszego Microna pod system i Goodrama jako bardziej „roboczy”.
Druga kwestia to to czy np potrzebujesz procka ze zintegrowaną grafiką - jestem przeciwnikiem mieszania dedykowanego z zintegrowanym. Zawsze stówka czy dwie do przodu a i mniej problemów, przynajmniej teoretycznie (bo niektóre płyty główną czasami nie odpalają jak nie mają integry, wystarczy doczytać w manualu).