Ocena płyty głównej

Witam!

Potrzebuje szybkiej oceny płyty głównej Asus P5B.Moge ją tanio kupic ale czy nadaje sie ona do Oc?Chciałbym podkecic e2140 do 3,00ghz,pamieci goodram 667mhz.Co o niej myślicie?.

dzieki

Wersja standartowa ma słabą sekcje zasilanie. Wersja deluxe do podkręcania nadaje sie w 100% :wink:

nie mam na niej szans dojśc do 3ghz,nie bedzie stabilna?

cena tej płyty to 260zł,znajde cos lepszego?

Jasne że znajdziesz coś lepszego :wink:

Zależy tylko o jakiej kwocie możemy porozmawiać. Za dobre mobo dla intela trzeba zapłacić min 350zł///

własnie kwota nie jest duża,tylko 300zł :frowning:

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 20:17

mam drugą możliwośc-GIGABYTE GA-965P-DS3 za 280zl rev3.3,lepsza od asusa?

raczej nie, przynajmniej ja bym jej nie kupił… jak masz możliwość to wykombinuj te ~50zł i kup 3VGA nforce 650i, niezła do kręcenia… jak nie będziesz miał tyle kasy to ten Asus P5B musi wystarczyć, aż taki zły do kręcenia nie jest…

Niezła jest, ale duży minus, to max napięcie na ram, to 2.1V… Przy ostrym kręceniu może to przeszkadzać, a nie każdy robi mody.

Nie no do kręcenia to tylko intel 965 albo p35. Dopiero jeśli zależy nam na sli można rozpatrywać nvidie.

Tak, ale w przypadku EVGA 650i nie ma możliwości podłączenia dwóch kart graficznych. Ta płyta nie obsługuje SLI…

Więc tymbardziej nie ma sensu zawracać sobie nią głowy…

o co myślicie o Galaxy 650i ultra?Podobno jest to evga pod inną nazwą -galaxy.Jeśli tak to mobo ma 6 faz zasilania i wysokie fsb,mam racje?

Ja bym nie powierzył swoich pieniędzy galaxy (nie licząc zasilaczy, ale to chyba zupełnie inna firma).

cóż…miałem karte graficzną tej firmy,7900gs-cm i spisywała się bez problemów więc nie wydaje mi się żeby galaxy produkowała aż takie szroty,ale z drugiej strony wole się nie przekonywać czy ty masz rację a ja do tej pory miałem szczęście :stuck_out_tongue:

Naprawde nikt nie ma tej płyty???

Lepiej powiedz ile masz kasy

370zł - Abit IP35-E / Foxconn P35A

max 300zł,pisałem wcześniej :?

Ja bym kupił biostar TP35A7 lub MSI P35 Neo2-FR

a co za 3 stówy masz jedną z nich do sprzedania? :? Podkreślam max 300zł na płyte,jeśli miałbym więcej to tematu by nie było,wybrałbym jedną z tych które proponujecie