Ocena programu BitDefender Internet Security 2011

Mam pytanie co do tego programu, jak go oceniacie ?

Jest on jak wiemy darmowy z okazji urodzin serwisu dobreprogramy.pl, teraz tylko pytanie czy warto ?

tez jestem ciekaw jak dotąd miałem Microsoft essential ale czy warto zamienić tamten antywirus na ten pakiet??

Spróbować zawsze możesz,jak ci się nie spodoba to go wywalisz

1990piotrek , Wybrałeś “przeciętny” produkt od MS, poczytaj tu: http://www.dobreprogramy.pl/Test-bezpla … 11410.html - nie ma w zestawieniu BitDefendara bo nie jest bezpłatny, ale będziesz już miał jakiś pogląd,

Cedar , ale jak uważasz czy należy zmieniać AVG Free 2011 na BitDefender ?

BitDefender IS ma dużo więcej ciekawych funkcji inie można tych programów bezpośrednio ze sobą porównywać. Avast IS (a nie Free) może dopiero być dopiero z nim porównywany.

A co ze skutecznością obu programów - na ten temat się nie wypowiadam.

no wlasnie chodzi mi o skutecznosc programu Microsoftu vs BitDefender :wink: moze ktos podesle linka do jakiegos najnowszego testu AV ;p

http://www.dobreprogramy.pl/BitDefender … 12401.html - tutaj możesz poczytać jak nasi czytelnicy go oceniają.

Poza tym, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Przez to, że ten program jest płatny, myślę, że on coś prezentuje lepszego od darmówek… więc dlatego go instaluję zaraz :slight_smile:

Po tych opiniach dalej nie wiem które miejsce zajmuje np. w testach AV albo IS…:confused:

Fajnie wczoraj zainstalowalem a dzis mi sie ikona w zasobniku nie pojawia … genialny program :confused:

Z tego co widzę, to po zainstalowaniu BitDefender internet mi strasznie zwolnił :evil: … pierdziele to /cenzura/… odinstalowuje i instaluje Avasta :smiley: … jakby był dobry taki jak Kaspersky itp. to by go nie dawali za free…

Dodane 08.12.2010 (Śr) 15:55

I znów mogę się cieszyć szybkim internetem :slight_smile:

Sprawdzałem na speedtescie i pokazywalo 10 mb myslalem ze u mnie jest ok ale widze ze na torrencie ciaglo 1mb/s a teraz leci 100kb/s … ten BD to syf :confused:

10 mb, 1 mb? Co to za jednostk1? Co Ci tak “ciagło”?

Napisz to normalnie o co Ci chodzi bo tylko zamęt wprowadzasz.

BitDefender to podpucha… jakby był dobry jak Kasper, nie byłby za free…

ja pierdziu ciagle mi sie myli któro małymi któro dużymi sie pisze , mam internet 10240 kbps i tak pokazywalo na speedtescie a na torrencie szło tak jakbym miał 3/10 z tego : P

Mnie coś dziwi…ciągłe narzekanie na cokolwiek. Dać wam coś za darmo to źle.

http://www.av-comparatives.org/comparat … ance-tests - AV Comparatives - test wydajności płatnych rozwiązań - nie darmowych.

Avast jest ogólnie szybkim programem, ale szybkość ta z czegoś się bierze. Zapory sieciowej w nim nie uświadczysz, dlatego instalujesz kolejny program, który także obciążą system… kontrola rodzicielska…avast coś takiego ma? Antyspam? Nawet na aktualizacje trzeba dłużej czekać (patrz - źródło). W BitDefenderze zwyczajnie jest więcej funkcji, które chcąc nie chcąc wpływają na wydajność.

Chcecie mieć produkt dobry czy szybki?

A ja mam takie pytanie…dostał ktoś już klucz?? jak ten klucz przyjdzie? Na maila?

1990piotrek , Czy ty umiesz czytać co w tym temacie już napisano? W ciągu 14 dni od rejestracji dostaniesz klucz.

a czy ty umiesz czytać jakie pytanie zadałem ?? Nie zadałem pytanie KIEDY, TYLKO CZY KTOS JUZ DOSTAŁ …:slight_smile: