Ocena sprzętu

Co myślicie na temat takiego konfiga sprzętu:

Proc. Athlon 64 3800+ x2

Płyta. DFI LanParty

Napęd

HDD

Wentyl. Proca.

Karta Graf.

RAM

K. Dźwiękowa

Głośniki

Jest to mój sprzęt i nie wiem czy coś jeszcze można by tu zmienić, mam jeszcze do wykorzystania 500zł.

myslimy, ze wypisz części, bo nie każdemu sie chce stronke komputronika tyle razy odpalac :?

Dokładnie!!

Troche mi zajęło przejżenie tego… Ogólnie rzecz biorąc sprzęt bardzo spoko, mozna by tu jeszcze dodać czytnik kart pamięci, fajną odudowe oraz tunig (działka Mario :wink: ) :smiley:

moja obudowa zostanie niebawem pokazana, ale pewno jakis moder skasuje :slight_smile: no chyba, ze użytkonicy co modowali bude pokażą swoje wyczyny ;>

Dobry sprzęcik, tylko ja bym wzioł Klik! i w przyszłości ew. dokupił 2 i połączył to w SLi bo na tej płycie chyba można odblokować ten właśnie tryb.

McDracullo hmm… a patrzyłeś na jej testy jeżeli się nie mylę to niezbyt ta karta jest wydajna :slight_smile:

RamzesGTS to powiedz mi po co płyta z chipsetem do SLi i grafika od ATi. Nie widziałem włąśnie testów, ale myślalem że nVidia staneła na wyskości zadania. Gdybyś mógł zapodaj linka.

Jeśli ta płyta to radze wziać jakiegoś GeForce’a.

Cóż jest takie coś co się zwie crossfire a ta płyta to obsługuje, tak jest w instrukcji napisane przynajmniej :slight_smile:

Sorka bo ta grafika dopiero debiutuje ale wolałem wziąźć coś sprawdzonego a nie ryzykować, aha i gdzieś a tej 7600 czytałem że to żadna rewelka ale się zobaczy pewnie będę ją miał okazję sprwdzić :slight_smile:

Płyta jets zbudowana w oparciu o Chipset nForce, a ten o ile mi wiadomo Crossfire nie obsluguje. Jedynie chipset ULi i chipsety od ATI obsługują ten tryb (do teraz tak sądziłem - teraz zgłupiałem, nigdzie nie znalazłem płyty na nforsie obslugujacej Crossfire’a - przynajmniej nigdzie nie bylo tak napisane)

Sam teraz też nie wiem jeszcze raz zerknąłem do instrukcji i tam pisze jak byk że obsługuje :? :? ale cóż najwyżej będzie wymiana płyty bądź grafiki :slight_smile: