Ocena sprzętu

(Proph3t) #1

Co myślicie na temat takiego konfiga sprzętu:

Proc. Athlon 64 3800+ x2

Płyta. DFI LanParty

Napęd

HDD

Wentyl. Proca.

Karta Graf.

RAM

K. Dźwiękowa

Głośniki

Jest to mój sprzęt i nie wiem czy coś jeszcze można by tu zmienić, mam jeszcze do wykorzystania 500zł.

(:: MARIO ::) #2

myslimy, ze wypisz części, bo nie każdemu sie chce stronke komputronika tyle razy odpalac :?

(Bażant) #3

Dokładnie!!

Troche mi zajęło przejżenie tego… Ogólnie rzecz biorąc sprzęt bardzo spoko, mozna by tu jeszcze dodać czytnik kart pamięci, fajną odudowe oraz tunig (działka Mario :wink: ) :smiley:

(:: MARIO ::) #4

moja obudowa zostanie niebawem pokazana, ale pewno jakis moder skasuje :slight_smile: no chyba, ze użytkonicy co modowali bude pokażą swoje wyczyny ;>

(McDracullo) #5

Dobry sprzęcik, tylko ja bym wzioł Klik! i w przyszłości ew. dokupił 2 i połączył to w SLi bo na tej płycie chyba można odblokować ten właśnie tryb.

(Proph3t) #6

McDracullo hmm… a patrzyłeś na jej testy jeżeli się nie mylę to niezbyt ta karta jest wydajna :slight_smile:

(McDracullo) #7

RamzesGTS to powiedz mi po co płyta z chipsetem do SLi i grafika od ATi. Nie widziałem włąśnie testów, ale myślalem że nVidia staneła na wyskości zadania. Gdybyś mógł zapodaj linka.

Jeśli ta płyta to radze wziać jakiegoś GeForce’a.

(Proph3t) #8

Cóż jest takie coś co się zwie crossfire a ta płyta to obsługuje, tak jest w instrukcji napisane przynajmniej :slight_smile:

Sorka bo ta grafika dopiero debiutuje ale wolałem wziąźć coś sprawdzonego a nie ryzykować, aha i gdzieś a tej 7600 czytałem że to żadna rewelka ale się zobaczy pewnie będę ją miał okazję sprwdzić :slight_smile:

(McDracullo) #9

Płyta jets zbudowana w oparciu o Chipset nForce, a ten o ile mi wiadomo Crossfire nie obsluguje. Jedynie chipset ULi i chipsety od ATI obsługują ten tryb (do teraz tak sądziłem - teraz zgłupiałem, nigdzie nie znalazłem płyty na nforsie obslugujacej Crossfire’a - przynajmniej nigdzie nie bylo tak napisane)

(Proph3t) #10

Sam teraz też nie wiem jeszcze raz zerknąłem do instrukcji i tam pisze jak byk że obsługuje :? :? ale cóż najwyżej będzie wymiana płyty bądź grafiki :slight_smile: