Ocena zestawu komputerowego

Witam, nie wiem czy w tym dziale umieściłem. Jeżeli nie ten działa to proszę o przesuniecie do innego.

Proszę o ocenę zestawu komputerowego, który zaproponowano mi w sklepie komputerowym. Prosze o propozycje co mogę zmienić, zamienic, z czego zrezygnowac, aby sprzet dzialala jak najlepiej. Oczywiście chciałbym zmieścić sie w tej cenie, którą sklep mi zaproponował, więcje kasy nie mam. Oto podana konfiguracja:

Procesor: Intel Core2 Duo E4400 2,0GHZ (S775)BOX - 536 zł

Płyta główna Asus P5B - E Plus Intel P965 - 530 zł

Pamięć RAM: Kingston DDR2 2x 1GB 533MHz CL4 - 281 zł

Karta graficzna GeForce 7900 GS Asus Top 256MB HDTV & DVI (PCI-E) - 629 zł

Napędy optyczne: LG SuperMulti DVD+/-RW GSA LightScribe bulk black

Stacja dysków FDD 1,44MB 3,5" - BLACK

Obudowa: Modecom 607 CL 400 W

Dysk Twardy Segegeate 320 GB Baracuda 7200.00 (16 MB, Serial ATA II, zapis prostopadły)

Całkowity koszt brutto: 2669,00. Proszę o ocenę i ewentulane modyfikacje. Dziękuję i pozdrawiam sebcioseb

E4300 lub E63(4)20.

Abit AB9

A-Data 800/667

Galaxy Zalman

I w środku Feel.

Widać.

Amacrox AX450, lub coś mocniejszego.

Złączono Posta : 14.05.2007 (Pon) 13:28

Lub Hitachi z nowych serii czyt. test na purepc.pl

Witam ponownie co to jest Amacrox to zasilacz??. A A-Data 800/667 to pamięc??

Amacrox to zasilacz.

A-data pamięci lepsze od Kingstonów pcb mają BrainPower, w 800 czasami są podatne na mocniejsze o/c Microny D9.

widać, że nie masz pojęcie o sprzęcie - amarcox to bdb zasilacz :slight_smile:

tak to RAM - mało znany ale bdb :wink:

piotrekplay może byś coś zaproponował a nie tylko gadał :slight_smile:

Powracając do tematu - nie lepiej zamiast 7900GS wziąźć radka X1950Pro ??

Dziekuję wszystkim za pomoc. Zmiany przekazałem mailem do sklepu, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam sebcioseb

Lub MSI P6N SLI FI

Ale:

Chyba że będziesz podkręcał to 800MHz

nie :stuck_out_tongue: a jak umie kręcić to GeForce 8600GT + chłodzenie za 70zł i można stworzyć potwora ;]

Tak…

Tylko

jak się potrafi/odważy zrobić karcie Vmody bo przesuwać suwaki to dziecko potrafi ;]

e4300+AB9/P6N SLI-FI

E63(4)20 + AB9.

ty to zamieściłeś żeby się uświadomić czy żeby się pochwalić?? :stuck_out_tongue:


Nie ma głupich pytań... Są tylko głupi ludzie. :D

hellbound mógłbyś się powstrzymać od takich opinii ?? kolega CyraX_X tylko prawdę napisał.