Ocena zestawu komputerowego

Witam.

A więc zabrałem się za złożenie nowszego kompa. Chciałbym się dowiedzieć co o nim sądzicie. nie ma to być jakaś rakieta ale taki sprzęt, żeby działały na nim jakieś nowsze gry. Na pewno bym chciał, żeby działał Unreal Tournament III gdyż mam oryginał ale się marnuje z wiadomych powodów :lol: .

A więc do rzeczy. Wybrałem takie części (oprócz procka i pamięci gdyż te już mam):

Procesor: AMD Phenom II X2 550 /3.1GHz, L3 6MB, 80W, BOX, AM3

Płyta główna: GIGABYTE GA-MA78LMT-US2H AM3 DDR3 HDMI/

Pamięć RAM:CORSAIR 2x1GB 1333Mhz CL9

Dysk twardy: Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

Karta graficzna:1GB GIGABYTE RADEON HD4670 DDR3

Nagrywarka DVD: Samsung SH-S223C SATA (black)

Obudowa: OBUDOWA I-BOX LYNX 703LD Z WYŚWIETLACZEM LCD

Zasilacz: Fortron FSP400-60GHN 400W < aktualnie mam amacrox’ a warior AX400-PFN (350 W) czy mógł by zostać, czy nie będzie za słaby?

Prosiłbym o doradzenie czy coś jest do wymiany. Kwota jaką chce przeznaczyć to ~2000 zł

Dzięki za odpowiedzi i pozdro

ja bym dodał ram i grafe zminił na jakiegoś gtx ,a tak to git komp procka zawsze możesz podkrecić ,ale jak narazie kozaczek obudowa dobrej firmy tez może zostac i-box bardzo dobrej jakości ma wiekszość produktów polecam głośniki i-box maja brzmienie lepsze od nie jednych creativow i logitecha i to za mniejsza cenę a jakos wykończenia jest rownież nie porównywalna na plus i-boxa zasilacz bym zminił jednak dysk jeszcez jakieś 1tb bym zarzucił na twoim miejscu

A grafa naprzykład GF GTS250 chociaż by ten: http://www.allegro.pl/item994832980_102 … gw_fv.html