Ocena zestawu, pomoc w ew. O/C

Witam,

Ponieważ każdy komputer jest inny(mam na mysli skladany), prosil bym o ocene mojego, ktory wkródce zloze.

Wszystkie czesci sa badz juz kupione badz zamowione, tak wiec prosil bym o porady odn. odpowiedniego O/C,

oraz , konfiguracji, na co powinienem zwrocic szczegolna uwage.

Z gory dziekuje,

Płyta Główna

Procesor

Grafika

Pamieci

Dysk

a wszystko bedzie wlozone do -> Antec SonataII

Pozdrawiam,

płyta główna- dfi nf4 am2

procesor- athlon x2 3600 65nm brisbane

grafika-7600gs palit sonic lub 7300gt galaxy zalman

Ile masz kasy na cały zestaw?

Jak będziesz kręcił to pod C2D można coś złożyć a w przyszłości np. wsadzisz pentryna

E2140

Abit IP35-E

GF 7600GS Palit Sonic

Seagate 7200.10 160gb / 250gb

Goodram Pro 900

Obudowe weź jakąś tańszą, lub wywalasz zasilacz z tej i dokupujesz Amacrox 450 PNF

płytę brać na nf4

Abit KN9 / DFI Infinity Ultra II-M2

Athlon X2 3600+ Brisbane + dobre chłodzenie i kręcić i 2,6 GHz powinieneś osiągnąć bez problemu…

Palit 8600gt

2GB GoodRam PRO900 lub 800 z nowej serii

dysk OK

co do budy to opłaca się brać taką drogą?

amacrox warrior ax450pnf + buda według uznania

już kupiłeś czy jeszcze nie?

jaki fundusz maksymalny?

to wszystko juz jest kupione;) … tak wiec ,. jak w pierwszym poscie ,. prosze o pomoc w konfigu ,. ew… moze cos jeszcze dokupic? cos o czym nie wiem ,. wentyl na proca,… itp. ??

Wentyl dostaniesz :] Ale z czasem lepiej zmienić na coś lepszego, bo oni dają tak żeby było :stuck_out_tongue:

wiem ,. myslalem o prostopadlym ,. np… https://www.apollo.pl/store/show_detail/14/30403,. to oczywiscie jedynie przyklad ,.

Wydaje mi sie ze ladnie by to chodzilo ,… … dodatkowe chlodzenie kosci pam. …

tylko drogie, jak zależy Ci aby było chłodno to bierz scythe infinity lub Thermalright Ultra-120 eXtreme i dobry wiatrak scythe s-flex / scythe kamakaze

czy mogl bym prosic o odp. na pytania z pierwszego postu ? …

Serdecxznie dziekuje ,.

Pozdrawiam,

Jak kręcić?

Zajrzyj do tematu przyklejonego w tym dziale + google