Ocena zestawu

Witam proszę o opinię na temat tego zestawu.


Cena taka jak w zestawie.

Nie jest źle, pomyśl tylko czy Radeona 590 nie wywalić, razem z dyskiem m2, i ewentualnie tańszą klawiaturę brać. DYsk m2 jest zabawką dla szpanerów, w grach jego wpływ na fps będzie minimalny, zawsze możesz też dołożyć, a karty tak łatwo nie ruszysz. Osobiście bym pomyślał nad czymś z nowszej NV może, oczywiście jeżeli chcesz mieć raytrackingi i inne bajery.

No i szkoda wydawać kasę na pastę termo. Niby tylko 35 PLN, ale w mojej ulubionej knajpce to cztery piwa… :wink:

Nie lepiej dorzucić trochę do 1660 Ti? 6GB Vram trochę boli, ale to jednak wydajność GTX 1070. 590 to jednak wyżyłowana karta, która kulturą pracy nie grzeszy.

Ewentualnie rzucaj się na 1070 w promocji:

Wlasnie zastanawiałem się nad 1660 ti ale brak funduszy. Może uda się coś jeszcze ogarnąć albo faktycznie pozbyć się m2

A jeśli wybierać pomiędzy 1070 ,a 1660 ti to co powinienem wybrać?

Lepiej sobie ogarnij, bo zestaw masz naprawdę niezły. Szkoda tego SSD się pozbywać. Ewentualnie wymień go na dysk na SATA i prawie stówka zaoszczędzona. Rezygnując z pasty wpada kolejne 35 w tym momencie stać Cię na lepsze GPU. Co do wyboru między GTX 1070, a 1660 Ti to będąc w tej samej niemal cenie lepiej wypada 1070 dzięki dodatkowym 2GB VRAM. Wydajność niemal identyczna, pobór prądu podobny i jak dla mnie 1070 w tym momencie wygrywa

1 polubienie

Chyba tak zrobię dzięki za pomoc😃

@sowa2003 Tak z ciekawości, jak już zamówisz z tym GTX 1070 (bo to najlepsza opcja tu) i odpalisz jakiś mocny tytuł na Ultra to opisz jakie FPS wyciągnąłeś mniej więcej.

RX590 jest kompletnie nie opłacalny tym bardziej do AMD ryzen.

GTX1070 jest na prawdę w korzystnej cenie. Na początek możesz dysk HDD odrzucić dokupić z czasem już masz prawie 200 zł do budżetu.

Jeżeli jednak nie chcesz dokładać to GTX1660 i tak jest wydajniejszy.