Ocencie ten komputer

Witam,

Mam możliwość zakupienia tego komputera(używanego) i moje pytanie jest takie: czy ogarnie w sposób zadowlający Modern Warfare3??? Oczywiście za miesiąc lub dwa będę wymieniał kartę graficzną w nim. Dodam, że całość mogę kupić za 2000zł z monitorem LG flatron 23cale, Windowsem 7 32bit ultimate oraz myszka i klawką. Co ewentualnie nadawłoby się do wymiany wg was?? MOja wiedza na temat PC stanęła w miejscu, gdy kupiłem Xboxa 3 lata temu:D:D

Specyfikacja PC :

Procesor: Phenom II 550 BE 4x3,1 Ghz + Silentium PC

Płyta główna: GA-MA770-us3 rev 2.0

PAMIĘCI: PATRIOT MEMORY 2x2GB

Grafika: GTS250 GAINWARD 1024GB/256

Obudowa : Aerocool PGS RS- 9 RED DEVIL + 4 ciche 120mm wentylatory

Zasilacz: OCZ ZS 650W

Dyski twarde 320 + 500GB

Za takie same pieniądze (lub niewiele większe) dostaniesz nowocześniejszy zestaw. Dla przykładu, bazując na konfiguratorze Komputronika (który nie jest szczytem jeśli chodzi o tanie zakupy), wybierając podzespoły podobne do prezentowanej konfiguracji, można kupić zestaw za 2100 zł z następującymi różnicami:

  • CPU AMD Phenom II Quad-Core 965 BOX Black Edition

  • Asus M5A78L/USB3

  • GeForce with CUDA GT 520 Gainward 1GB DVI&HDMI D-SUB (PCI-E)

  • Seagate 1 TB Barracuda (64MB, SATA/600)

Do rozważenia zostaje kwestia dodawanego gratis do tamtego komputera monitora (wartość nowego to 800 zł, więc skoro ktoś go dodaje gratis …). No i oczywiście kwestia systemu operacyjnego. To że komputer “chodzi pod Windows 7” - niekoniecznie musi oznaczać że system jest legalny.

Moim zdaniem za 2000 zł opłaca się kupić taki zestaw. Na tym sprzęcie mw 3 spokojnie powinno chodzić na maks. detalach. Może nawet gry pokroju battlefield 3 pójdą na minimalnych/średnich. Jak dałbyś radę to zmień grafę bo jest trochę słaba na te nowsze gry.

Windows jest legalny wszystkie papiery są do niego. Mam zamiar kupić lepszą kartę za miesiąc góra dwa. Coś jeszcze wypadałoby zmienić???

Oprócz GPU? Można by się na CPU szarpnąć, ale to najlepiej jakbyś samemu zobaczył, jak by śmigało.

Veers , szkoda pchać do phenoma GT 520 bo to cieniutka karta, zapewne z szyną pamięci 64bit. Wiem że komputronik jest drogi, ale w innych sklepach można lepsze złożyć :slight_smile:

A powiedzcie mi czy karta Geforce GTX 550Ti 1gb Cyclone II OC byłaby dobrym rozwiązaniem???

O wiele lepszym niż GT 520, ale również kuleje cena/jakość. Już lepiej dołożyć do HD6850 (lub GTX460, jeśli wolisz nVidię)

Jasne - toż to tylko przykład był, by ukazać że okazja jest prawie żadna :wink:

jeśli wolisz zielonych, to również GTX560 byłby znośnym wyborem.