Ochrona osob i mienia - PLEBAN

Dzisiejszego pieknego dnia…wstajac okolo poludnia zauwazylem piekny samochod… otoz jest on ponizej…Az przetarlem oczy czy dobrze widze nazwe… Nie chce tu nikogo krytykowac ani nic reklamowac… ale Ochrona osob i mienia PLEBAN - czy wg. Was to nie jest juz lekka przesada ?? :o :?

pict30136ba.th.jpg

a może ochraniają lokalną parafię? :stuck_out_tongue:

mialem chec wyjsc do nich i o to zapytac… ale nie mialem jakos na to sił

Nic sensacyjnego…nazwa od nazwiska właściciela…

po 1.

Siedziba:

ul. Puławska 103A/8, 02-595 Warszawa

tel. 844-94-08 854-00-43, tel./fax. 854-05-56

po 2. nie A.Pleban tylko sam pleban :mrgreen:

a na aucie mamy co innego :stuck_out_tongue:

Albo może ochraniają księdza z tej lokalnej parafii :wink: :stuck_out_tongue:

albo może poprostu jest taka nazwa ? :confused:

To są parafialne siły szybkiego reagowania, po wygranej Kaczyńskiego będą jeździć po tych co nie chodzą do kościoła przynajmniej raz w tygodniu

Trzeba poszukać

Bo to jest ta firma

Kiedy premierem był Jan Krzysztof Bielecki

z Kongresu Liberalno-Demokratycznego

A według mnie to Ty przesadziłeś i popełniłeś przestępstwo publikując zdjęcie łacznie z dokładnie widocznymi tablicami rej. bez zgody własciciela tegoż pojazdu .

Czy nazwa Pleban zastrzeżona jest przesz kogokolwiek w urzędzie patentowym ??

Ja sobie nazwę firmę Rabin, czy ktoś może mi tego zabronić ??

Przecież żyjemy w wolnym kraju :!: :!: :!:

Proponuje wywalić temat do śmietnika :-x

Jeżeli nazwa firmy jest utwożona od nazwiska lub imienia własciciela lub współwlasciciela firmy wtenczas ta nazwa nie wymaga rejestracjii w urzędzie patentowym , nie jest wtedy też wykonywane spradzanie przez urzędy rejestrujące firme czy taka firma już istnieje , w takim przypadku może działać kilka firm o takich samych nazwach.

Zgadzam się z Tobę Zbychu, ale nie rozumiem świętego oburzenia djmaca. Chyba że się nasłuchał radia Rydzyk 8)

trudno :] najwyzej mnie zamkna :mrgreen:

akurat z tym czlowieczkiem w zyciu nie mialem, nie mam i nie bede mial nic wspolnego :mrgreen:

mowiac przesada mialem na mysli cos innego no ale odebraliscie to inaczej juz nie moja wina :stuck_out_tongue: