Oczekiwanie na pamięć podręczną

Mam identyczny problem na Laptopie DELL z SSD + Chrom + Windows 10, oraz na drugim kompie HDD + Chrome + Windows 7. W związku z tym uważam, że to nie jest wina dysków tylko raczej softu. Na Dellu system zmieniałem z 10 razy kombinując na wszelkie sposoby i rezultat był taki, że nawet maleńkiego pomysłu nie mam o co chodzi. Mam jeszcze trzeciego PC z SSD + Chrom + Windows 10. Wszystkie kompy identycznie konfigurowane i tylko ten trzeci działa bez problemów, baz zacinania się na pamięci. Generalnie nie mam pojęcia o co chodzi i szukam dalej. Będę wdzięczny za rozwiązanie.

Mam laptopa lenowo ideapad 320 z win10 home i wystepuje bardzo podobny problem. uzywam edge i chrom i jest ten sam problem. ogolnie laptop jakby sie zawieszal na czas od 1-5 min i praktycznie nic w tym czasie sie nie da zrobic. potem chodzi normalnie i po jakims czasie sie znowy zawiesza (lub strasznie zwalnia). nie znam sie na sprzecie ani oprogramowaniu wiec nie mam pojecia czym to jest spowodowane ale zaobserwowalem ze jest to powiazane z aktualizacjami systemu. ostatnio po aktualizacji ledwo co chodzil, a okolo 2 tygodni pozniej die zaktualizowal i zaczal smigac jak szalony, do czasu kolejnej aktualizacji, obecnie znow mam te same problemy.

Lepiej było założyć nowy wątek… ale dwa pytania: ile masz RAM i jaki dysk HDD/SSD.
Jeżeli masz 4 GB RAM + HDD, to własnie opisujesz kliniczny objaw-> modernizacja.