Oczekuję na akceptację


(Sosekadmin) #1

Na forum by przemo gdy napisze jakis uzytkownik to na jego kazdym poscie pisze oczekuje na akceptacje i to u kaszdego i chciałbym zeby nie bylo czegoś takiego. I jak zrobić by nad tematami bylo można dac ogłoszenie?


(Maxymalia) #2

Co się dziwisz. Jeżeli nikt nie sprawdzałby tego to w większości postów znajdowałyby się błędy.


(Sosekadmin) #3

Jak nie odpowiadzasz na moje pytanie to nawet nie pisz ok. Chyba że wiesz jak rozwiązać ten problem. Codzi o to że widzą to inni użytkownicy nie tylko ja i dodatkowo oni nie moga przeczytać tego tematui dopóki tego nie zaakceptuje a na innych forach tak nie ma.


(Pavobe Reg) #4

Napiszę mnie więcej z pamięci...

Jeśli chodzi o akceptację, to w PA musisz zmienić opcję forum. Więc wchodzisz do zarządzania forami i przy danym dziale/forum klikasz na edytuj (lub coś podobnego) i tam masz taką opcję jak "posty muszą być zaakceptowane przez moderatora" (lub znowu coś podobnego). Po prostu to odhczasz. :wink:

Jeśli chodzi o jakby ogłoszenia i ważne tematy. Również w opcjach każdego forum jest takie coś jak "wyświetlaj ważne ogłoszenia z innych działów". Zahaczasz to. I teraz jak piszesz temat to wybierasz "ważne ogłoszenie", aby było widoczne w każdym dziale, lub "przyklejony", aby był zawsze pierwszy w danym, wyznaczonym dziale.

Mam nadzieję, że pomogłem... 8)

I przypominam, że piszę to z pamięci, więc mogę się mylić


(Tofik27) #5

a moim zdaniem jest coś takiego jak "forum moderowane" i to trzeba odznaczyć na forach


(Sosekadmin) #6

Dzieki wielkie za dwa ostatnie posty, ktore bardzo mi pomogly