Oczopląs:(

Witam:) Mam mały problem z kompem:/ Pierwszy od 2 lat:) A mianowice często wariuje mi myszka:( Gdy najadę nią przeważnie na pasek narzędzi zaczyna warjować i samoczynnie uruchamia róźne programy…Już mialem taki problem u koleżanki - pomógł tylko format:/ Podejrzewam, że jest to jakiś wirus:( Miał ktoś z czymś takim do czynienia??? Moze ktoś jakoś to wyeliminował! Z góry dziękuję za pomoc!!

Pozdr

Przeskanuj kompa antyvirusem, Spybot - Search & Destroy i AD aware. Wszystko dostępne w vortalu

albo po prostu czas kupic nowa myszke…

Zepsuta myszka raczej sama nie uruchamia programow :smiley:

To nie zostało udowodnione :wink:

Jezeli wina jest faktycznie po stronie myszki i trzeba bedzie ja wymienic na nowa , goraco polecam myszke: Microsoft InteliMouse 3.0. Mysz optyczna na USB , 5 przyciskow + rolka(2 zwykle , 2 po boku , rolka jako przycisk). Cena 150 zl , dziala bardzo dobrze na zwyklej szmaciance.

20440170-2-200-0.gif

Ps. Microsoft nie placi mi za jej reklamowanie :P. Po prostu uzywam jej od kilku miesiecy i jestem bardzo zadowolony.

Lal :shock: petros ale masz piekna myszke !!

Kiedyś miałem podobny problem i okazało się,że mam przerwe na kablu od myszki.Kupiłem nową i problem zniknął. 8)

Pozdrawiam

Czasem wystarczy skrócenie kabla od strony myszy.

Witam miałem taki sam problemtrzeba kupić nową myszkę, na pewno masz konflikt 8)