Oczyszczanie dysku ze zbędnego miejsca

Cześć.

Mam taki oto problem. Kiedyś potrzebowałem wirtualizacji windowsa xp bo mi eli na 7 nie działał, więc go zrobiłem wszystko fajnie. Wcięło mi dużo miejsca na C przez tą wirtualizacje. Później ja wywaliłem, raczej wszystkie pliki z nią związane również. Ale na dysku C nadal jest mało miejsca. Jest jakiś program, który skutecznie wywali mi zbędne pliki z C, które zawalają? CCleanerem czyściłem już kompa, ale to dużo nie daje. Z 30GB partycji systemowej mam ledwo 5GB wolnej, a powinno być dużo więcej.

Z góry dziękuję za pomoc.

Usuń stare punkty przywracania systemu.

Aby usunąć wszystkie punkty przywracania oprócz najnowszego:

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … tore-point

Przeanalizuj dysk SpaceSniffer który pokazuje graficzną mapę dysku.

Zobaczysz które pliki lub foldery zajmują dużo miejsca.

Kliknij prawym na SpaceSniffer i wybierz Uruchom jako administrator.

Nie wiem jaką masz wersję siódemki ale u mnie Win 7 HP wraz z SP1 i innymi aktualizacjami zajmuje 25 GB. Partycja ma 149 GB a wolnego jest 124 GB. Aha na tej partycji mam tylko system.

:lol: “a jak chcesz oczyścić zbędne miejsce na dysku” to pościągaj byle jaki chłam-zbędnego miejsca ubędzie na pewno !!

Spróbuj przeskanować dysk Odkurzaczem, być może pozbędziesz się dzięki niemu kilku kolejnych zbędnych folderów i wielu plików.

Krystian75 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.