Od czego tak sie dzieje?

Siemka mam nadzieje ze bedziecie mogli mi pomoc, mam taki problem ze po kilku minutach polaczenia w neo256 przestaje mi wysylac i odbierac dane, po rozlaczeniu sie i proby ponownego polaczenia sa bez skutku dopiero po resecie moge sie polaczyc na kilka minut! Zainstalowalem od nowa xp i nadal sie tak dzieje :frowning: Prosze piszcie co wiecie na ten temat. Dzieki

Zadzwoń na infolinie Neo i tak profilaktycznie przekonaj ich, że robią Ci problemy. Ostatnio wiele słyszałem głosów krytyki w kierunku TP, zwłaszcza w kontekście pracy Neostrady w porach wieczornych. To może nie być Twoja wina.

hmmm na to bym nie wpadl… jesli to z ich winy to bym chyba komus doje…l przez telefon :smiley:

zadzwoń - zgłoś awarię - niech monter sprawdzi Ci linię oraz modem :!:

zauwazylem tez ze nieraz niewidzi mi modemu :confused:

Normalka mi czasem net niedziała (neo256) cały dzień lub wyłancza się co kilkadziesiąt minut :confused: Wiem że kumple mają to samo. Słyszałem że to zależy też od tego jak daleko od centrali sie mieszka bo do tych “dalszych” miejscowości wysyłają mniej impulsów czy jakos tak.

wgraj na nowo sterowniki i aplikacje dostępową (jeśli używasz)

dotychczas dzialal bez zarzutu…

Wysypuje mi sie tez cos takiego CnxMon.exe wydaje mi sie ze to wina kompa niz neo

Złączono Posta : 07.11.2005 (Pon) 1:21

a to ostrzezenie za co?