Od Jakiegos czasu zawiesza mi sie komputer

Czesc mam problem z komputerem od jakiegos czasu wyswietlaja mi sie na ekranie niebiesko czerwone kwadraciki i sie zawiesza ekran a w tle wszystko slychac prosze was o pomoc z gory dzieki jeszcze dodam ze wyskakoje komunikat sterownik ekranu nvidia przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc cos takiego dzieki za pomoc z gory.

Edytuj tytuł - niezgodny z regulaminem.

Na jaki niby ?

Super napisane!!! normalnie szkoda pisać!!!

Prawdopodobnie karta grafiki uszkodzona.

Lub się przegrzewa? konserwacja wnętrza i sprawdź temperatury.

30/50 mniej wiecej

I jak wylacze komputer to jak wlacze po 15 min znowu jest git i po 10/20 minutach znowu ten ekran

Edytuj tytuł i opisz z czym i JAKI masz problem. Inaczej temat trafi do kosza. :cop: @Krvl_Giffy

1 polubienie

FadeMind a jak ma byc tytol a problemem jest to ze gram w gre jakąs i po wlaczeniu komputera po 10 minutach wyswietlaja sie na ekranie czerwono niebieskie piksele i nic nie moge zrobic resetoje sie erkan i od nowa i wyskakoje komunikat ze sterownik ekranu przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc

Polskie znaki, interpunkcja, niezgodność z regulaminem, bezsensowne dyskusje…
Wal do kosza, status " moderowany" i nakaz zapoznania się z regulaminem.

Człowiek szuka pomocy a ty mu jeszcze utrudniasz pff

A jakby każdy wątek miał tytuł " Mam problem"?

@daras28-82

@Krvl_Giffy
Tak jak wspomniał @JNJN problem z artefaktami jest związany z uszkodzeniem karty graficznej. Jeżeli sprzęt jest na gwarancji - serwis, w innym przypadku - szykuj się na większy wydatek.

Jest to problem sprzętowy. Brak higieny (czyszczenie komputera) spowodował przegrzanie się chipsetu GPU i jego uszkodzenie = niestabilność działania.

Dzieki za pomoc

Jeszcze ciekawi mnie to ze jak mam odpalona jakas gre to z ekranem nic sie nie dzieje zazwyczaj tylko jak nie ma zadnej gry wlaczonej

Zaktualizuj sterownik grafiki.
Temperatura też może go wywalać lub problemu z zasilaczem.
Co tam masz za jeden?

Na poprawne pisanie też jesteś za młody? Czy to już zwykłe lenistwo?

Pobierz nowe sterowniki ze strony producenta karty graficznej i je zainstaluj - nic trudnego.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaki masz zasilacz zdejmij boczną ściankę komputera i odczytaj markę i moc i zasilacza.

Czekamy jeszcze na informacje jaki masz hardware i na jakim systemie bo jak już ktoś gdzieś napisał “licencja na szklaną kulę nam wygasła”.

Nwm czy to to ale wydaje mi sie ze tak
SYSTEM Windows 8.1 64-bit
Proscesor Intel core i5 4460
Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX745 4GB
Jakis HARD DRIVE 1TB Hybrid HDD
Jakies MEMORY 8GB DDR3
OPTICAL DRIVE DVD-Super Multi
CARD READER : CARD READER XD
NETWORKING 10/100/1000
soey ze czasami po angielsku ale nwm co to jest.

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

stery

Typ produktu: GeForce
Seria produktu: GeForce 700series
Rodzina produktu:GeForce 745
System operacyjny:Windows 8.1 64bit
Język:Polski

jak sprawdzić zasilacz
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294468.html