Od jakiej firmy warto teraz szukać laptopa do gier do 4500 PLN?

Witam,

już jakoś w lutym zastanawiałem się nad kupnem laptopa, jednak odpuściłem kupno, ale teraz jednak chcę kupić. Mam pytanie do ludzi, którzy “siedzą” w informacjach o aktualnych stanach laptopów różnych firm.

Jak wygląda aktualna sytuacja na rynku? Z których firm się opłaca kupić laptopa i dlaczego? Swego jak ja kupowałem niby dobrym wyborem był samsung (jednakże nie jestem zadowolony), a znowuż później jak brat kupował to zakupił od della i jest bardzo zadowolony.

Na pewno bym nie chciał lenovo, gdyż spotkałem się z dużą ilością problemów z reklamacją sprzętu. Co polecacie? Co jest na topie? Chodzi mi o laptop do gier. Chciałbym posiąść porządną maszynę.

Liczy się model (wydajność, wykonanie, trwałość) nie ogólnie “marka”

To wiem, ale są okresy, gdzie jedna firma lepsze od drugie produkuję, a od czegoś w poszukiwaniach swoich zacząć chce i mieć jakieś podłoże do szukania.

Czaro , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i tym poradnikiem, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

To zacznij od określenia parametrów jakie chcesz mieć i dodatkowych warunków. Wtedy wybierz kilka modeli spełniających te założenia, a następnie zobacz je na żywo w sklepie i wybierz ten, który najbardziej Ci się spodoba. Jaki masz budżet i do czego będziesz używał tego laptopa?

Budżet jest duży bo jestem wstanie do ok 4500zł(może trochę więcej, zależy czy by się opłacało) dać. Będę tyrał go grami, także sprzęt musi być dobry. Na pewno procek intel i7 i grafika nvidii, najlepiej w wersji gtx(np. gtx 850M). Ramu to może być od 8 do 16 GB.

Właśnie przeglądam laptopy della, asusa i acera, ale najlepiej chciałbym dell, ale nie musi być koniecznie.

 

EDIT: I co też bardzo ważne. Przekątna laptopa musi być 17,3.

Acer VN7-791G z i7-47**HQ

Jak masz duży budżet to pomyśl o alienware :wink:

Alienware to już najwyższa półka xD