Od wczoraj dziwny problem z Youtube na komputerze

Przepraszam jeśli nie ten dział, ale nie wiedziałam gdzie dać temat. Od wczorajszego popołudnia mam dziwny problem z Youtube. Po obejrzeniu filmu do końca nie odznacza go jako obejrzany, tylko pokazuje film tak jakby był obejrzany tylko fragment filmu. Sprawdzane na 3 przeglądarkach wszędzie problem jest ten sam. Co dziwne obejrzałam przed chwilą film z kanału, który subskrybuje w aplikacji na telefonie i teraz na komputerze jest jako obejrzany. Strasznie to dziwne :frowning: Ktoś spotkał się z czymś takim? Chodzi mi o coś takiego. Powinno być tak

a jest tak

Chodzi ci o taki efekt:

obraz

To niby połączenie CleanTube 2 New 2020 Update z:

www.youtube.com###progress.ytd-thumbnail-overlay-resume-playback-renderer:after:style(content: 'OBEJRZANE' !important; width: 82px !important;)



Na moje nigdy YouTube nie ukrywał filmów obejrzanych w części/całości z głównej.

Tak chodzi o ten efekt :slight_smile: Wiem, że na głównej nie pokazuje, chodziło mi o dział subskrypcje i historię.

youtube.com#?##dismissable:-abp-has(#progress.ytd-thumbnail-overlay-resume-playback-renderer[style="width: 100%;"])

Niby powinno ukryć ładnie wszystkie obejrzane w całości, filtr zgodny z ABP ale zalecam go wkleić do AdGuard lub uBlock Origin (są wydajniejsze).

Raczej YouTube robi co 10% skok ile obejrzałeś filmu, nie co do 1%.

Co do czarnych luk to trzeba by na “głównej” chwytać element o 3 poziomy wyżej od #dismissable: ytd-rich-item-renderer

youtube.com#?#ytd-rich-item-renderer:-abp-has(#dismissable #progress.ytd-thumbnail-overlay-resume-playback-renderer[style="width: 100%;"])

@krystian3w Używam uBlock Origin na codzień. Po wklejeniu youtube.com#?##dismissable:-abp-has(#progress.ytd-thumbnail-overlay-resume-playback-renderer[style=“width: 100%;”]) w moich filtrach strona całkiem głupieje. Odświeża się non stop i kręci się kółko na środku ekranu. Zauważyłam, że kiedy wyłączę uBlocka film jest normalnie jako obejrzany. Czy jest możliwe, że coś kombinują z blokowaniem reklam ?

W takim razie sprawdź taki pod zakładkę subskrypcje:

youtube.com#?##items > ytd-grid-video-renderer:has(#dismissable #progress.ytd-thumbnail-overlay-resume-playback-renderer[style="width: 100%;"])

A stary usuń, nie działa w zakładce subskrypcje.

1 polubienie

Po skasowaniu 1 i dodaniu 2 filtra strona wygląda tak


No nic nie będę kombinować, najwidoczniej coś grzebią przy blokowaniu reklam, skoro z wyłączonym uBlockiem wszystko działa normalnie. Będę co jakiś czas sprawdzać włączając blokowanie, może w końcu się naprawi.

1 polubienie

Wczoraj youtube sam się naprawił. W końcu mogę znowu oglądać z włączonym uBlockiem i bez reklam. Na razie zamykam i mam nadzieję, że problem nie wróci